- XTREME

Цена
€1103 88 / 2159 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип микроскоп | 3D скенер |
| Максимално увеличение (x) | 0.05 mm |
| Тип глава | Не |
| Осветление | LED |
| Захранване | USB |
| Обективи | Не |
| Увеличение на окуляра | Не |
| Цифрова камера | Да |
| Резолюция на камерата (MP) | 1.3 |
| Тип маса | Гладка |
| За начинаещи | Не |
| Тегло | 0.00кг |
3D скенер Magic Swift Plus Premium
Заснемайте високопрецизни 3D модели с лекота благодарение на Magic Swift Plus Premium скенера. Разширената му двукамерна система и инфрачервена структурирана светлина осигуряват точни сканирания за професионалисти и любители.
Ключови Предимства
- Висока точност — До 0.05 мм точност за детайлни модели.
- Бързо сканиране — Единичен кадър за 0.5 секунди.
- Широка съвместимост — Поддържа Windows, macOS и популярен 3D софтуер.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология на сканиране | Инфрачервена структурирана светлина |
| Точност | До 0.05 mm |
| Скорост на кадър | 0.5 s |
| Резолюция на камерата | 1.3 MP (x2) |
| Свързване | USB 3.0 |
Какво има в кутията
- Скенер Magic Swift Plus Premium
- USB 3.0 кабел
- Калибрационна дъска
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





