- HAMA

uRage Exodus 220 TKL
uRage Exodus 220 TKL е компактна геймърска клавиатура с бърза реакция предназначена за гейминг. Клавиатурата има и RGB осветление с 8 различни режима.
- Подредба: UK с кирилизация
- Структура на бутоните: Мембранна
- Форм Фактор: Tenkeyless
- Вид на бутоните: Високопрофилни
- Мултимедийни функции: Да (в комбинация с FN бутона)
- Начин на свързване: Жично
- Функция за заключване на Win бутон
- Anti-ghosting: натискане няколко бутона едновременно
- Rollover - до 26 бутона
uRage Exodus 220 TKL
uRage Exodus 220 TKL е компактна геймърска клавиатура с бърза реакция предназначена за гейминг. Клавиатурата има и RGB осветление с 8 различни режима.
- Подредба: UK с кирилизация
- Структура на бутоните: Мембранна
- Форм Фактор: Tenkeyless
- Вид на бутоните: Високопрофилни
- Мултимедийни функции: Да (в комбинация с FN бутона)
- Начин на свързване: Жично
- Функция за заключване на Win бутон
- Anti-ghosting: натискане няколко бутона едновременно
- Rollover - до 26 бутона
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| СВЪРЗВАНЕ | С кабел |
| Тип аксесоар. | Gaming |
| Тип клавиатура | Мембранна |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Профил на бутоните | Високо профилни |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Не |
| Включена мишка. | Не |
| Съвместимост | PC |
| Тип аксесоар. | Gaming |
| Тип клавиатура | Мембранна |
| Съвместимост | PC |
| Интерфейс | USB |
| Цвят. | Черен |
| Профил на бутоните | Високо профилни |
| Други | Tenkeyless |
| Други | Кирилизирана |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Макро бутони | Не |
| Включена мишка. | Не |
| Цвят. | Черен |
| Други | Tenkeyless |
| Други | Кирилизирана |
| Тегло | 0.65кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип ключове | Механични |
| Подредба | TKL |
| Подсветка | RGB |
| Език на клавиатурата | US |
| Тип на суичовете | Outemu |
| Hot-swappable | Не |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| N-Key Rollover | Да |
| Макро клавиши | Не |
| Включена опора за китка | Не |
| USB Passthrough | Не |
| Тегло | 0.65кг |
Геймърска клавиатура Hama uRage Exodus 220 TKL RGB
Изживейте безупречна производителност с Hama uRage Exodus 220 TKL RGB – механична клавиатура без цифров блок, създадена за геймъри, които ценят свободното място на бюрото и бързата реакция. Компактният дизайн освобождава пространство за мишката, докато живата RGB подсветка и издръжливите механични ключове осигуряват превъзходно игрово изживяване.
Ключови Предимства
- Компактен дизайн TKL — Без цифров блок за повече място и ергономична позиция.
- Ярка RGB подсветка — Пер-клавиш RGB осветление с динамични ефекти.
- Издръжливи механични ключове — Надеждни ключове с тактилна обратна връзка и дълъг живот.
- Anti-Ghosting и N-Key Rollover — Всяко натискане се регистрира точно, дори при интензивна игра.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB) |
| Подредба | TKL (без цифров блок) |
| Подсветка | RGB |
| Тип ключове | Механични |
| N-Key Rollover | Да |
| Polling Rate | 1000 Hz |
Какво има в кутията
- Клавиатура Hama uRage Exodus 220 TKL RGB
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








