- 1stPlayer

Цена
€26 98 / 52 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: X1-3F1
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 2
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mm RGBRear: 1 x 120 mm RGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 280 mm
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 325 x 190 x 355 mm
ТЕГЛО: 3.0 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418986611
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: X1-3F1
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 2
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mm RGBRear: 1 x 120 mm RGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 280 mm
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 325 x 190 x 355 mm
ТЕГЛО: 3.0 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418986611
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: X1-3F1
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 2
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mm RGBRear: 1 x 120 mm RGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 280 mm
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 325 x 190 x 355 mm
ТЕГЛО: 3.0 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418986611
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: X1-3F1
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 2
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mm RGBRear: 1 x 120 mm RGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 280 mm
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 325 x 190 x 355 mm
ТЕГЛО: 3.0 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418986611
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| RGB | Fixed |
| RGB | Да |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 2.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 2 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm RGB |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 120 mm RGB |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 1 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 280 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 325 x 190 x 355 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 120 mm |
| ТЕГЛО | 3.0 kg |
| Тегло | 3.60кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 4.5 |
| Тегло | 3.60кг |
1stPlayer X1 RGB mATX Gaming Case с 3 предварително инсталирани вентилатора
Насладете се на зашеметяващо RGB осветление и отличен въздушен поток веднага след разопаковане. 1stPlayer X1 е компактно mATX gaming кутия, която идва с три предварително инсталирани RGB вентилатора, страничен панел от закалено стъкло и поддръжка на високопроизводителни графични карти.
Ключови Предимства
- Зашеметяващо RGB осветление — Три предварително инсталирани RGB вентилатора с вграден контролер създават жива светлинна анимация, която да съответства на вашето гейминг оборудване.
- Отличен въздушен поток — Преден панел с мрежа и множество места за монтаж на вентилатори поддържат компонентите хладни дори при голямо натоварване.
- Страничен панел от закалено стъкло — Покажете своята конфигурация с панел от закалено стъкло, устойчив на надраскване.
- Компактна, но просторна — Поддържа Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, дълги графични карти до 330 мм и охладители за процесор до 160 мм.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 mm |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 4.5 kg |
Какво има в кутията
- 1stPlayer X1 RGB кутия
- 3 x 120mm RGB вентилатора (предварително инсталирани)
- RGB контролер
- Комплект винтове и аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












