- TP-Link

Цена
€93 90 / 183 65 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на конверсия | Меден към оптичен |
| Скорост на пренос | 10/100/1000 Mbps |
| Режим на влакното | Многомодов |
| Тип конектор | SC |
| Максимално разстояние (km) | 2 |
| Захранване | Външен адаптер |
| Дължина на вълната | 1310 |
| Управляем | Не |
| Форм фактор | Самостоятелен |
| Работен температурен диапазон (°C) | 0 до 40 |
| Поддръжка на Jumbo Frame | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Модул за захранване TP-LINK TL-MCRP100 за TL-MC1400
Осигурете надеждна и непрекъсната работа на вашия шаси за медийни конвертори TL-MC1400 със специалния захранващ модул TP-LINK TL-MCRP100. Проектиран за гореща смяна, той доставя постоянно захранване на всички инсталирани конвертори, минимизирайки престоите и опростявайки поддръжката.
Ключови Предимства
- Гореща смяна — Сменяйте или инсталирайте захранването без да изключвате шасито, осигурявайки непрекъсната мрежова работа.
- Надеждно захранване — Осигурява стабилно и достатъчно захранване за до 14 медийни конвертора от серия TL-MC1400 в едно шаси.
- Лесен монтаж — Модулът се поставя плъзгащо се без инструменти в шасито TL-MC1400.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Захранващ модул |
| Съвместимост | Шаси TP-LINK TL-MC1400 |
| Входно напрежение | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Изходно напрежение | 5V DC |
| Макс. изходен ток | 10A |
| Гореща смяна | Да |
| Форм фактор | Модул за вграждане |
Какво има в кутията
- Захранващ модул TP-LINK TL-MCRP100
- Захранващ кабел
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







