- TP-Link

Цена
€29 55 / 57 79 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сензор | CMOS |
| Максимална видео резолюция | 3MP |
| Оптично увеличение (x) | 0 |
| Размер на дисплея (inch) | 0 |
| Стабилизация на образа | Не |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Не |
| Тъч екран | Не |
| Тип карта памет | microSD |
| Тегло (g) | 306 g |
| Живот на батерията (min) | 0 |
| Вход за микрофон | Да |
| Тегло | 0.53кг |
Умна камера TP-Link Tapo C210 Pan/Tilt
Наблюдавайте дома или офиса си с TP-Link Tapo C210. Камерата предлага 3MP резолюция (2304x1296), нощно виждане до 9 метра и двупосочна комуникация, за да виждате, чувате и говорите с посетители или домашни любимци от всяка точка чрез приложението Tapo.
Ключови Предимства
- Пълно 360° покритие — Завъртане на 360° и наклон от 114° елиминират слепите зони, а проследяването на движение автоматично следва обекти.
- Кристално нощно виждане — Инфрачервени LED диоди осигуряват видимост до 9 метра дори в пълен мрак.
- Двупосочна комуникация — Вграденият микрофон и говорител позволяват разговор в реално време – идеално за поздрав на гости или прогонване на нарушители.
- Гъвкаво съхранение — Записвайте локално на microSD карта (до 256 GB) или абонирайте се за Tapo Care за облачен запис.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Резолюция | 3 MP (2304 x 1296) |
| Зрително поле | 360° хоризонтално, 114° вертикално |
| Нощно виждане | До 9 м (IR LED) |
| Аудио | Двупосочна комуникация с вграден микрофон и говорител |
| Съхранение | microSD слот (до 256 GB), облак (абонамент) |
| Свързаност | Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2.4 GHz |
| Захранване | DC 9V адаптер (включен) |
| Размери | 86.6 x 85.0 x 117.7 mm |
| Тегло | 306 g |
Какво има в кутията
- Камера TP-Link Tapo C210
- Захранващ адаптер
- Комплект за монтаж
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










