- uniview

Цена
€166 70 / 326 04 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сензор | CMOS |
| Максимална видео резолюция | 5MP |
| Оптично увеличение (x) | 2.8-12 мм |
| Размер на дисплея (inch) | Няма |
| Стабилизация на образа | Без |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Тъч екран | Не |
| Тип карта памет | microSD |
| Тегло (g) | 500 |
| Живот на батерията (min) | Няма |
| Вход за микрофон | Да |
| Тегло | 0.10кг |
UNV IPC2321EBR-P 1.3MP IR Bullet Камера
Осигурете надеждно видеонаблюдение 24/7 с bullet камера UNV IPC2321EBR-P. С 1.3MP резолюция и варифокален обектив тя улавя ясни детайли, а вградените IR LED осигуряват нощно виждане до 30 метра.
Ключови Предимства
- Ден/Нощ — Автоматичен IR филтър осигурява ясни цветни изображения през деня и черно-бяла картина през нощта.
- Варифокален обектив — Регулируемо фокусно разстояние за прецизно настройване на зрителното поле.
- Устойчив дизайн — Здравият корпус е проектиран за външни условия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сензор | 1.3MP CMOS |
| Макс. резолюция | 1280x960 |
| IR разстояние | 30m |
| Тип обектив | Варифокален |
| Ден/Нощ | Да (ICR) |
| Клас на защита | IP67 |
Какво има в кутията
- Камера
- Монтажна скоба
- Комплект винтове
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







