- EZVIZ

Цена
€11 04 / 21 59 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Свързаност | Wi-Fi |
| Тип щепсел | Type F (Schuko) |
| Максимален товар (W) | 2300 |
| Максимален ток (A) | 10 |
| Измерване на консумация | Не |
| Съвместима платформа | Amazon Alexa, Google Home |
| Програмируем таймер | Да |
| USB портове (count) | 1 |
| Брой контакти (count) | 1 |
| Цвят | Бял |
| Изисква хъб | Не |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Тегло | 0.10кг |
Управляем контакт EZVIZ CS-T30-10A-EU, WiFi, 2300 W
Управлявайте домакинските си уреди от разстояние с умния контакт EZVIZ CS-T30-10A-EU. Включете го, свържете чрез приложението EZVIZ и се наслаждавайте на дистанционно включване/изключване, програмиране и гласово управление с Alexa или Google Assistant. С мощност до 2300 W е подходящ за отоплителни уреди, климатици и други.
Ключови Предимства
- Дистанционно управление — Включвайте и изключвайте уредите от телефона си по всяко време.
- Гласово управление — Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant за управление без ръце.
- Таймер и програмиране — Настройте таймери или графици за автоматизация.
- Компактен дизайн — Не заема място и не блокира съседните контакти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | CS-T30-10A-EU |
| Свързаност | Wi-Fi 2.4 GHz |
| Максимален товар | 2300 W |
| Максимален ток | 10 A |
| Тип щепсел | Type F (Schuko) |
| Съвместима платформа | Amazon Alexa, Google Home |
| Измерване на консумация | Не |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Управляем контакт EZVIZ CS-T30-10A-EU
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










