Безжичен рутер Cudy GP1200, AC1200, GPON/EPON, 1xPON, 4xGigabit
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : CUDY-GP1200
  • : Рутери
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
- 1.15 GHz Dual-Core CPU
- Max 2.48 Gbps GPON / 1.25 Gbps EPON
- 4-Stream Dual-Band Wi-Fi 5
- 867 Mbps + 300 Mbps Wi-Fi 1
- 1× SC/APC Slot
- 4× Gigabit Ethernet Ports
- OMCI/OAM/TR069/TR098/TR181
- EasyMesh
CPU чипсет:   RTL9607C
Flash/ROM:   128 MB (1 Gbit) NAND
DDR/RAM:   256 MB (2 Gbit) DDR3
Протоколи:   GPON (ITU G. 984 standard, Class B+)
                      EPON (802.3ah)
Безжична скорост:   GPON: 2.488 Gbps Downstream / 1.244 Gbps Upstream
                                   EPON: 1.25 Gbps Downstream / Upstream
Дължина на вълната:   TX: 1310 nm
                                       RX: 1490 nm
Дистанция на предаване:   20 km
Скорост при 5 GHz Wi-Fi:   867 Mbps
Скорост при 2.4 GHz Wi-Fi:   300 Mbps
Интерфейс:
   1 x SC/APC порт
   4 x Gigabit RJ45 порта
   LED:   Power
             PON
             LOS
             Internet
             2.4 GHz Wi-Fi
             5 GHz Wi-Fi
             WPS
             LAN
   Бутони:    Power On/Off Button
                    Reset Button
                    WPS Button
                    Wi-Fi On/Off Button
Захранване:   DC - 12V 1A
Монтиране:   Плот/ Стена
- 1.15 GHz Dual-Core CPU
- 4-Stream Dual-Band Wi-Fi 5
- 867 Mbps + 300 Mbps Wi-Fi 1
- 1× SC/APC Slot
- 4× Gigabit Ethernet Ports
- OMCI/OAM/TR069/TR098/TR181
- EasyMesh
CPU чипсет:   RTL9607C
                      EPON (802.3ah)
                                       RX: 1490 nm
Интерфейс:
   1 x SC/APC порт
   4 x Gigabit RJ45 порта
   LED:   Power
             PON
             LOS
             Internet
             2.4 GHz Wi-Fi
             5 GHz Wi-Fi
             WPS
             LAN
   Бутони:    Power On/Off Button
                    Reset Button
                    WPS Button
                    Wi-Fi On/Off Button
Захранване:   DC - 12V 1A
Монтиране:   Плот/ Стена
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Вид продукт.Мрежеста система
Стандарт Wi-Fi.GPON (ITU G. 984 standard, Class B+) EPON (802.3ah)
Портове LAN.1 x SC/APC, 4 x Gigabit RJ45
Портове WAN.1 x SC/APC Port
Честота.2.4 GHz
Честота.5 GHz
Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps).300 MB/s
Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps).867 MB/s
Антена.2 x Външни
Порт USB.Не
Захранване.DC 12V;1A
3G/4G.Не
Printserver.Не
Размери (мм)173 x 123.8 x 33 mm
ЦвятБял
Тегло0.29кг
АтрибутСтойност
Тип рутерДомашен / SOHO
Wi-Fi стандартWi-Fi 5 (802.11ac)
Честотни обхватиДвубандов
Скорост на WAN порт1 Gbps
LAN портове (count)4
Скорост на LAN портове1 Gbps
Максимална безжична скорост (Mbps)1200
АнтениВъншни фиксирани
Брой антени (count)4
USB портове (count)0
VPN поддръжкаДа
Поддръжка на MeshНе
MU-MIMOНе
PoE поддръжкаНяма
SIM слотНе
Тегло0.29кг
Безжичен рутер Cudy GP1200, GPON/EPON, AC1200
Ключови Предимства
  • Двубандов Wi-Fi AC1200 — Насладете се на обща скорост до 1200 Mbps (300 Mbps на 2.4 GHz + 867 Mbps на 5 GHz) за гладко стрийминг, игри и сърфиране.