Seasonic захранване PSU ATX 3.1 850W Gold - FOCUS GX-850 V4
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Seasonic
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: FOCUS-GX-850-V4
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E Gen5 12VHPWR x 1PCI-Express 6+2 pin x 3Molex x 3SATA x 84+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711173878438
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Seasonic
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711173878438
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК850 W
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 2
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИMolex x 3
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 3
КОНЕКТОРИSATA x 8
КОНЕКТОРИPCI-E Gen5 12VHPWR x 1
ОХЛАЖДАНЕ135 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
ДРУГИReduced noise without increase in temperature
ДРУГИ80 PLUS® GOLD
ДРУГИExtended fan life due to the reduced number of fan rotations
ДРУГИOptimal heat dissipation ensured at all times, further enhanced with OptiSink technology.
ДРУГИUnsurpassed silent performance in Fanless Mode
ЕФЕКТИВНОСТ90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
СертификатиCE
Сертификати80PLUS GOLD
Тегло3.39кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)850
МодулностНапълно модулно
PCIe захранващи конектори1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов
SATA конектори (count)8
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)140
ЦвятЧерен
Тегло3.39кг
Seasonic FOCUS GX-850 V4 850W 80+ Gold ATX 3.1 захранване
Подобрете компютъра си с напълно модулното захранване Seasonic FOCUS GX-850 V4, проектирано за ATX 3.1 и PCIe 5.0. С ефективност 80+ Gold и 120 мм вентилатор с течен лагер, то осигурява стабилна и тиха работа за гейминг или работни станции.
Ключови Предимства
  • Готово за ATX 3.1 и PCIe 5.0 — Вграден 12V-2x6 конектор за най-новите видеокарти.
  • Сертификат 80+ Gold — До 90% ефективност за по-малко топлина и икономия на енергия.
  • Напълно модулно — Свързвате само нужните кабели за чист монтаж.
  • 120 мм FDB вентилатор — Тих и дълготраен благодарение на течния лагер.
  • 10-годишна гаранция — Надеждност на Seasonic с десетилетие покритие.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност (W)850W
МодулностНапълно модулно
Размер на вентилатора120 мм
SATA конектори (брой)8
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)140 mm