  • : 27GS85Q-B.AEU
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Vendor_url
https://www.lg.com/bg/monitori/lg-27gs85q-b#
Screen size
27"
Refresh rate
200
Screen resolution
2560 x 1440
Pixel pitch
0.2331 x 0.2331 mm
Color gamut
DCI-P3 98%
Brightness
400 cd/m?
Color saturation
1.07B
Contrast
1000:1
Response time
1ms
Viewing angle
178/178 °
Weight
6.20Kg
Dimensions
613.5x371.6x51.3
Other
Aspect ratio 16:9
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Screen typeIPS
Screen size27"
Screen Resolution2560 x 1440
Pixel Pitch0.2331 x 0.2331 mm
Brightness400 cd/m²
Brightness400 cd/m?
Contrast1000:1
I/ODP Version 1.4
I/OHeadphone out 3-pole (Sound Only)
I/O2x HDMI
I/O1xDisplayPort
I/O1xUSB Upstream Port 3.0
I/O2xUSB Downstream Port 3.0
Weight6.20Kg
Dimensions613.5x371.6x51.3
Warranty36 Months
Refresh rate200 Hz
Refresh rate200
Color Saturation1.07B
Response Time1ms
Viewing Angle178/178 °
Vendor_urlhttps://www.lg.com/bg/monitori/lg-27gs85q-b#
Mechanical DesignTilt/Height/Pivot
Mechanical DesignWall Mountable 100 x 100 mm
OtherAspect ratio 16:9
Color GamutDCI-P3 98%
Тегло6.20кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция2560x1440 (QHD)
Тип панелIPS
Честота на опресняване (Hz)180
Време за реакция (ms)1 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncG-Sync съвместим
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
USB хъбНе
Тегло6.20кг
LG 27GS85Q-B 27-инчов QHD гейминг монитор
Потопете се в невероятна визуална яснота и изключително плавно гейминг изживяване с LG 27GS85Q-B. Този 27-инчов QHD монитор предлага детайлни цветове и остри изображения, а честотата от 180Hz и времето за реакция от 1ms гарантират, че всяко движение е плавно и отзивчиво. Съвместимостта с NVIDIA G-Sync елиминира разкъсването на кадрите за безкомпромисно действие.
Ключови Предимства
  • Ултра-бърза честота от 180Hz — Насладете се на изключително плавно движение с минимално замъгляване, което ви дава конкурентно предимство в динамичните игри.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран27 инча
Резолюция2560x1440 (QHD)
Тип панелIPS
Честота на опресняване180 Hz