Asrock SL-1000GW, 1000W, 80 Plus GOLD, Fully Modular PSU, Japanese Capacitors, 2x EPS 12V CPU(4+4pin), 1x PCIe5.1 (12+4pin), 3x PCIe (6+2pin), 3x 4-pin connectors, 9x SATA, OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP protections, 135 mm Axial Fan, ATX 3.1, White
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
АтрибутСтойност
Тип захранванеЗахранващ модул
Разположение на захранванетоPlug-in-module
Напрежение на входаAC 100-240 V
Честота на входа50/60 Hz
Максимално изходно захранване1000 W
Modular Power SupplyДа
80 Plus Certification80 Plus Gold
4/8-pin +12V Power Connector2
4 пинов периферен захранващ конектор3
16-pin PCI Express 5.0 Connector1
15 пинов S-ATA конектор9
6/8-pin PCI Express Connector3
Брой инсталирани вентилатори1
Вентилатор - диаметър135 мм
Външен цвятБял
24 пинов конектор1
Номинален Входящ Ток12 A
16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector1
Включени аксесоариРъководство за употреба
Тегло1.50кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)1000
Форм факторATX 3.1
Сертификат за ефективност80 Plus Gold
МодулностНапълно модулно
PCIe захранващи конектори1x 16-пинов (12VHPWR), 3x 6+2-пинов
Размер на вентилатора135
SATA конектори (count)9
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)150
ЦвятБял
Тегло1.50кг
Asrock SL-1000GW 1000W 80 Plus Gold напълно модулно захранване – Бяло
Захранете своя високопроизводителен PC с Asrock SL-1000GW – 1000W напълно модулно захранване със сертификат 80 Plus Gold и японски кондензатори за изключителна стабилност. Съвместимо с ATX 3.1 и вграден PCIe 5.1 конектор, то е готово за най-новите видеокарти, а 135 мм аксиален вентилатор осигурява тихо и ефективно охлаждане.
Ключови Предимства
  • Готов за ATX 3.1 и PCIe 5.1 — Вграден 12+4pin конектор поддържа видеокарти от ново поколение.
  • Пълна защита — OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP предпазват системата ви.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност1000W
Форм факторATX 3.1
МодулностНапълно модулно
Размер на вентилатора135 mm