Монитор LG 27US500-W 27" UHD 4K IPS
Ключови Предимства
- HDR10 и DCI-P3 90% — Подобрен контраст и богати, точни цветове за HDR съдържание.
- Dynamic Action Sync — Минимизира забавянето на входа за по-отзивчиво игрово изживяване.
- LG Switch и изход за слушалки — Удобно управление на екрана и частен аудио изход.
|---|---|
| Размер на екран | 27" |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Контрастно съотношение | 1000:1 |
| Цветова гама | DCI-P3 90% |