  • : JBLJR320BLU
  • : Слушалки
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Предназначен заОбща употреба
ТипOverhead
Тип на свързванеWired
Конектор3.5 mm
МикрофонBuilt-in microphone
Шумопотискане-
Контрол на звукаChild-friendly controls
Честотен обхват, Hz20Hz - 20kHz
Чувствителност, dB78 dB
Импеданс, Ohm34 Ohm
ЦвятBlue
Приложениеза дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Предназначен заОбща употреба
ТипOverhead
Тип на свързванеWired
Конектор3.5 mm
МикрофонДа
ШумопотисканеНе
МикрофонДа
Контрол на звукаДа
ЦвятBlue
Приложениеза дома
ПодкатегорияHeadsets
Тегло0.12кг
АтрибутСтойност
Форм факторНа ухо
Тип на връзкатаКабелни (3.5mm)
МикрофонВграден
ЦвятСин
ПредназначениеЗа музика
Активно шумопотискане (ANC)Не
Съраунд звукСтерео
Размер на драйвера (mm)32
Честотен диапазон20 Hz - 20 kHz
Импеданс (Ohm)32 Ohm
Bluetooth версияНе
Защита от вода/потНе
Тегло0.12кг
Слушалки JBL JR320 Wired On-Ear за деца – Син цвят
Ключови Предимства
  • Безопасно ниво на звука — Ограничено до 85dB за защита на детския слух.
  • Леки и удобни — Мека лента за глава и възглавнички за уши за цял ден носене.
  • Вграден микрофон — Позволява разговори без ръце и виртуални класове.
  • Издръжлив дизайн — Кабел, който не се оплита, и здрава конструкция за ежедневна употреба.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Форм факторНа ухо
Тип на връзкатаКабелни (3.5mm)
МикрофонВграден
ЦвятСин
ПредназначениеЗа музика
Размер на драйвера32 mm
Импеданс32 Ohm
Какво има в кутията
  • Слушалки JBL JR320
  • Аудио кабел 3.5mm