  • : DM12-PRO-BK
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Darkflash
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 800-1600 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Hydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 48.32 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.75 mmH2O
НИВО НА ШУМ: 27.36 dBA
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 30000
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Черен
ДРУГИ: Up to 20 different ARGB effectHigh fan speed with lower noise
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710343796589
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Darkflash
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Hydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 48.32 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.75 mmH2O
НИВО НА ШУМ: 27.36 dBA
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 30000
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710343796589
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)800 RPM
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)800 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ЦВЯТЧерен
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК48.32 CFM / 82.1 m3/h
КОНЕКТОР4 pin PWM
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
ДРУГИHigh fan speed with lower noise
ДРУГИUp to 20 different ARGB effect
КОНЕКТОР4 pin PWM
ЦВЯТЧерен
RGBДа
RGBДа
Тегло0.18кг
Darkflash DM12 Pro A-RGB Вентилатор: Осветете Вашия сървър, Контролирайте Въздушния Поток
Издигнете вашия компютър от обикновена машина до завладяващ централен обект. Darkflash DM12 Pro A-RGB 120mm вентилаторът не е само за охлаждане; той е за мощно изявление с брилянтно, персонализирано осветление и тих, високопроизводителен въздушен поток.
Основни Предимства:
  • Лесно Персонализиране и Контрол: Поемете пълен контрол върху естетиката. Свържете се с 5V 3-pin ARGB заглавка на дънната платка (проверете съвместимостта) и използвайте популярен софтуер като ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light или Gigabyte RGB Fusion, за да смесвате милиони цветове и да избирате от безброй светлинни ефекти.
  • Лесна Инсталация и Универсалност: Проектиран за перфектно напасване във всеки 120mm монтаж, този вентилатор е идеалното решение за вентилация на кутия, ъпгрейд на кулер за процесор или монтиране на радиатор. Функцията "daisy-chain" прави свързването на множество вентилатори лесно и организирано.
Технически Спецификации (Потвърдени):
  • Модел: DM12 Pro
  • Размер: 120mm x 120mm x 25mm
  • Тип LED: Addressable RGB (5V)
  • Конектор: 5V 3-Pin ARGB (Съвместим с "daisy-chain")
  • Скорост: 800 ± 200 ~ 1500 ± 10% RPM