КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-AURA-GP750
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 80%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: 120mm Hydraulic Bearing FanHIGH EFFICIENCYSupports automatic fan speed optimization which adjusts the 120mm hydraulic bearing fan speed according to loadProtection: OVP / UVP / OPP / OCP / SCP
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514500820
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gamdias
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 80%
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711514500820
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК750 W
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 2
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 2
КОНЕКТОРИMolex x 2
КОНЕКТОРИSATA x 4
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ120mm Hydraulic Bearing Fan
ДРУГИHIGH EFFICIENCY
ДРУГИProtection: OVP / UVP / OPP / OCP / SCP
ДРУГИSupports automatic fan speed optimization which adjusts the 120mm hydraulic bearing fan speed according to load
ЕФЕКТИВНОСТ80%
Тегло1.43кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)750
Сертификат за ефективност80 Plus Bronze
МодулностНемодулно
PCIe захранващи конектори2x 6+2-пинов
Размер на вентилатора120
SATA конектори (count)6
EPS/CPU конектори1x 4+4-пинов
Zero RPM режимНе
Дължина (mm)160
ЦвятЧерен
Тегло1.43кг
Захранване Gamdias Aura GP750 750W – Надеждна 80 Plus Bronze Ефективност
Заредете вашата геймърска конфигурация с увереност с Gamdias Aura GP750, 750-ватово захранване, осигуряващо стабилна и ефективна работа. С 80 Plus Bronze сертификат и тих 120 мм вентилатор, то гарантира хладна и надеждна работа за вашите високопроизводителни компоненти.
Ключови Предимства
  • Немодулно Окабеляване — Всички основни кабели са фиксирани за лесна и икономична изработка.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност750W
МодулностНемодулно
Размер на вентилатора120 мм