  • : TED-INV-12V-500W
  • : Инвертори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 500W
Ефективност 85%
Цвет Черен
Гаранция 24 месеца
Производител Green Cell
Размери 150х106х60мм
Размери с монтажна скоба 15,6cm x 10,6cm x 6,2cm
Тегло 638гр
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Защита от пренапрежение Да
Тип синусоида чиста синусоида
Моментна мощност (импулсна) 1000W
Стойност на предпазителя 30A
Брой предпазители 1
Консумирана мощност на празен ход 0,38A
Продуктов код TED000422
Здрав метален корпус
Мощност: 500W
Ефективност 85%
Цвет Черен
Гаранция 24 месеца
Производител Green Cell
Размери 150х106х60мм
Тегло 638гр
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Защита от пренапрежение Да
Тип синусоида чиста синусоида
Стойност на предпазителя 30A
Брой предпазители 1
Продуктов код TED000422
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение12 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеЧиста синусоида
Power500 W
Тегло0.65кг
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)500
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение220V
Максимално DC напрежение (V)12
Форма на изходния сигналЧиста синусоида
Максимална ефективност (%)90 %
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)1.5
Тегло0.65кг
Инвертор TED ELECTRIC 500W чиста синусоида 12V DC към 220V AC
Захранвайте чувствителната си електроника с увереност, използвайки инвертора с чиста синусоида TED ELECTRIC TED000422. Той осигурява чисто и стабилно 220V AC напрежение от 12V батерия, идеален за лаптопи, медицински устройства и уреди с електродвигатели. С 500W постоянна и 1000W пикова мощност, лесно се справя със стартовите пикове.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Входно напрежение12V DC
Изходно напрежение220V AC
Постоянна мощност500W
Пикова мощност1000W
Честота50Hz
ЕфективностДо 90%
ЗащитиПретоварване, късо съединение, прегряване, ниско/високо напрежение
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
РазмериКомпактен дизайн
ТеглоПрибл. 1.5 кг
Какво има в кутията
  • Инвертор TED ELECTRIC 500W чиста синусоида