  • : TED-INV-12V-4000W
  • : Инвертори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 4000W
Ефективност 85%
Цвет Черен
Гаранция 24 месеца
Производител TED ELECTRIC
Размери 150х106х60мм
Размери с монтажна скоба 15,6cm x 10,6cm x 6,2cm
Тегло 638гр
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Защита от пренапрежение Да
Тип синусоида чиста синусоида
Моментна мощност (импулсна) 8000W
Стойност на предпазителя 30A
Брой предпазители 1
Консумирана мощност на празен ход 0,38A
Продуктов код TED000415
Здрав метален корпус
Мощност: 4000W
Ефективност 85%
Цвет Черен
Гаранция 24 месеца
Производител TED ELECTRIC
Размери 150х106х60мм
Тегло 638гр
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Защита от пренапрежение Да
Тип синусоида чиста синусоида
Стойност на предпазителя 30A
Брой предпазители 1
Продуктов код TED000415
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение12 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеЧиста синусоида
Power4000 W
Тегло0.65кг
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)4000 W
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение220V
Максимално DC напрежение (V)15
Форма на изходния сигналЧиста синусоида
Максимална ефективност (%)90 %
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)8.5 кг
Тегло0.65кг
Инвертор TED ELECTRIC 4000W чиста синусоида 12V DC към 220V AC – 8000W пикова мощност
Захранвайте чувствителната си електроника уверено с инвертора TED000415 с чиста синусоида. Осигурява 4000W постоянна и 8000W пикова мощност, преобразувайки 12V DC от батерия в стабилно 220V AC – идеален за вили, кемпери и аварийно резервно захранване.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Постоянна мощност4000W
Пикова мощност8000W
Входно напрежение12V DC
Изходно напрежение220V AC
Форма на сигналаЧиста синусоида
Честота50Hz
Ефективност≥90%