- APC

| Вх.напрежение, V | 220/230/240V |
| Изх. мощност, VA | 3000 VA/2700 W |
| Брой изводи | 7 |
| Тип изводи | 6x IEC 60320 C13 + 1x IEC 60320 C19, Input: IEC 60320 C20; Interface ports: Serial RS-232, USB (Type B), Intelligent Card Slot |
| Батерия, тип | Sealed maintenance free valve regulated lead-acid battery (leak proof) (12 V 9 Ah (6), 72 V); Replacement battery pack: APCRBCV202 |
| Защити | Internal bypass (automatic and manual); IP20 |
| Технология | Double conversion On-line |
| Стандарти | Ce, UKCA, TISI, IEC 62040-1, IEC 62040-2 |
| Други | Rackmount 2U with Rail Kit |
| Приложение | за бизнеса |
Цена
€1020 00 / 1994 95 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Това висококачествено непрекъсваемо ТЗИ от АРС ви гарантира перфектна защита за вашите важни електрически устройства.
То ви осигурява интелигентна и ефективна защита и ви гарантира, че може да работите продуктивно и спокойно.Това ТЗИ включва свързаното към него оборудване автоматично след като се е изключило в случай на пълно изтощаване на батерията след работа чрез нея, когато ел.захранване се възстанови.Батерията на ТЗИ-то извършва периодична самодиагностика, която ви гарантира, че всеки проблем с батерията ще бъде засечен своевременно и ще знаете кога е необходимо да я подмените.Освен това ТЗИ-то има прецизно и умно зареждане, което подобрява производителността на батерията и надеждността й.LED индикаторите на UPS-а ви осигуряват лесна за разчитане и разбиране информация, която ви осведомява за състоянието на захранването.UPS-ът разполага с интуитивен LCD интерфейс, който ви осигурява детайлна и точна информация за състоянието на устройството.Този UPS идва с вграден софтуер за управление, който ви позволява да следите ел.захранване и да управлявате устройството с лекота и удобство.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Device Type | UPS - rack-mountable |
| Height (Rack Units) | 2U |
| Cord Length | 1.5 m |
| Colour | RAL 7010, black |
| Power Device | |
| UPS Technology | On-line |
| Input Voltage | AC 230 V |
| Input Voltage Range | AC 110 - 285 V |
| Frequency Provided | 50/60 Hz ± 3Hz |
| Frequency Required | 40 - 70 Hz |
| Input Connectors | 1 x power IEC 60320 C20 |
| Power Output Connectors Details | 6 x power IEC 60320 C13 1 x power IEC 60320 C19 |
| Output Voltage | AC 220/230/240 V 50/60 Hz |
| Power Capacity | 2700 Watt / 3000 VA |
| Output Waveform | Sinewave |
| Surge Energy Rating | 945 Joules |
| Efficiency | 88% at 100% Load |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 3 % |
| Battery | |
| Technology | Lead Acid |
| Voltage Provided | 72 V |
| Recharge Time | 4 hours |
| Networking | |
| Remote Management Interface | RS-232, USB |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x management (USB) - 4 pin USB Type B 1 x management (RS-232) - 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x EPO (emergency power off) |
| Expansion Slots | 1 (total) / 1 (free) x Intelligent Slot |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Rack mounting brackets, rack mounting rails |
| Cables Included | Power cable (C19-CEE 7/4) Power cable (C13-C14) USB cable RS-232 cable |
| Rack Mounting Kit | Included |
| Features | 1024 BTU/h heat dissipation, PCE package, internal bypass, double conversion, LCD display, low battery alarm, overload alarm |
| Compliant Standards | UKCA, TISI, EN 62040-2:2006+AC:2006, EN IEC 62040-1:2019 + A11:2021, EN/IEC 62040-2:2018, IP20, REACH, China RoHS, WEEE |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - replace or repair - 2 years |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 0 - 95% (non-condensing) |
| Sound Emission | 50 dBA |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 43.8 cm |
| Depth | 63.2 cm |
| Height | 8.6 cm |
| Weight | 28.5 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Weight | 32.5 kg |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Изх. мощност, VA | 3000 |
| Брой изводи | 7 |
| Тип изводи | IEC 320 C13, IEC 320 C19 |
| Приложение | за бизнеса |
| Технология | On-Line |
| Подкатегория | Easy UPSes |
| Тегло | 32.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Топология | Онлайн / Двойно преобразуване |
| Капацитет (VA) | 3000 VA |
| Изходна мощност (W) | 2700 W |
| Брой контакти (count) | 10 |
| Тип контакти | Смесени |
| Форм фактор | Rack |
| Време при половин товар (min) | 14.4 минути |
| Изходна форма | Чиста синусоида |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Не |
| LCD дисплей | Не |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Да |
| Тегло | 32.50кг |
APC Easy UPS On-Line SRV RM 3000VA 2700W 230V с Rail Kit
Надежден онлайн UPS с двойно преобразуване за критично ИТ оборудване. Осигурява чиста синусоида с нулево време за превключване, защитавайки сървъри, мрежово оборудване и устройства за съхранение от прекъсвания, скокове и смущения. Включеният комплект за монтаж в стойка улеснява инсталацията в стандартни 19-инчови рафтове.
Ключови Предимства
- Истинско двойно преобразуване — Непрекъснато AC-DC-AC преобразуване изолира свързаните устройства от всички аномалии в захранването, с безпроблемно резервно захранване от батерия при прекъсване.
- Висока мощност — Капацитет 3000VA / 2700W поддържа взискателни товари само в 2U пространство.
- Смяна на батерии без спиране — Батериите могат да се сменят без изключване на UPS-а, осигурявайки максимална непрекъснатост.
- Интелигентно управление — USB и RS-232 портове плюс SmartSlot за опционална мрежова карта позволяват дистанционен мониторинг и изключване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Топология | Онлайн / Двойно преобразуване |
| Капацитет (VA) | 3000 VA |
| Изходна мощност (W) | 2700 W |
| Форм фактор | Rack |
| Изходна форма | Чиста синусоида |
| Брой контакти | 10 (2x IEC C19 + 8x IEC C13) |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Не (SmartSlot за опционална карта) |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Да |
| LCD дисплей | Не |
Какво има в кутията
- APC Easy UPS On-Line SRV RM 3000VA 2700W 230V
- Rail Kit за монтаж в 19-инчова стойка
- USB кабел
- RS-232 кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







