- Garmin



ИЗБОРЪТ Е ТВОЙ
Вижте рибата и структурата в максимални детайли, когато изберете цвета на дисплея, местоположението си и сонара си за деня Ви за риболов с STRIKER Vivid 4cv
Избраният от Вас сонарен цвят говори много за Вашия стил на риболов. Добре, че има 7 нови ярки опции. | Какъв изглед. Използвайте включената сонда, за да получите CHIRP традиционно и ClearVü сканиране. | Никога повече не губете важно място. Използвайте маркирането на точки, за да намерите пътя обратно. | Това, което е под повърхността на водата, изглежда доста добре с 1” контури. |

ЯСЕН, ЦВЕТЕН СОНАР |
СОНДА |
МАРКИРАНЕ НА ТОЧКИ |
GPS С ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ |
QUICKDRAW CONTOURS |
ВКЛЮЧЕНО МОНТАЖНО |
Добавете преносим риболовен комплект за риболов на лед.

| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 9.8 x 17.4 x 4.5 см |
| Тип на дисплея | QSVGA |
| Резолюция на дисплея | 272 x 480 пиксела |
| Поддържани честоти | Traditional: 50/77/200 kHz; CHIRP (mid and high); ClearVü 260/455/800 kHz; |
| Изходна мощност | 300 W (RMS) |
| Допълнително | Един 4-пинов порт на сондата; Quickdraw Contours; Вграден GPS; Маркиране на точки; Course over Ground (COG); Current draw @ 12V: 0.40A; |
| Dual-frequency (50/200 kHz) | Да |
| Тегло | 0.3 кг. |
| Dual-beam (77/200 kHz) | Да |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Заключване за дъното | Да |
| Дневник на температурата на водата и графика | Да |
| Разделяне на екрана | Да |
| Ultrascroll® (показва рибата при по-високи скорости на лодка) | Да |
| Fish Symbol ID (помага за идентифициране на рибата) | Да |
| AutoGain технология | Да |
| Регулируема линия на дълбочината | Да |
| А-scope (рибата преминаваща през лъча на сондата в реално време) | Да |
| Включен сензор за температура на водата | Да |
| Тегло | 0.30кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 4.3 инча |
| Резолюция на дисплея | 480x272 |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 488 m |
| Свързаност | Няма свързаност |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Не |
| Тип монтаж | С конзола |
| Тегло | 0.30кг |
Garmin STRIKER Vivid 4cv – Ехолот с CHIRP, ClearVü и SideVü сонар
Открийте риба и структура с Garmin STRIKER Vivid 4cv. Този ехолот разполага с ярък 4.3-инчов дисплей, вграден CHIRP, ClearVü и SideVü сонар, който предоставя ясни, детайлни изображения на това, което се намира под и около вашата лодка. Интегрираният GPS ви позволява да маркирате точки и да навигирате лесно.
Ключови Предимства
- Високочувствителен CHIRP сонар — Осигурява изключително разделяне на целите и яснота, показвайки риба и структура в забележителни детайли.
- ClearVü и SideVü сканиране — Предлага почти фотографски изображения на риба, структура и растителност отстрани и отдолу на лодката.
- Вграден GPS — Маркирайте точки, вижте позицията си и навигирайте до продуктивни риболовни места с лекота.
- Quickdraw Contours — Създава детайлни контури на дъното с точност 1 фут в реално време, което ви позволява да картографирате неизследвани езера.
- IPX7 водозащита — Устои на пръски, дъжд и дори временно потапяне за безпроблемна употреба на вода.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 4.3 инча |
| Резолюция на дисплея | 480 x 272 |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Да |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Максимална дълбочина на сонара | 488 m |
| Свързаност | Няма свързаност |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Не |
| Тип монтаж | С конзола |
Какво има в кутията
- Уред Garmin STRIKER Vivid 4cv
- Трансдюсер GT20 с кабел
- Захранващ/данни кабел
- Накланящ се монтаж с конзола и хардуер
- Ръководство на потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












