- Garmin

Безплатна Доставка


ЗАЩО ДА ГОВОРИТЕ С МЕСТНИTЕ, КОГАТО МОЖЕТЕ ДА ЛОВИТЕ КАТО ТЯХ?
Казват, че местните знаят най-добре. Но всеки, който казва това, не е ловил с 5″ и 7″ картограф ECHOMAP UHD2 с ясен, отчетлив сонар и картографиране.
Насладете се на No. 1 в картографирането3 с нашите Garmin Navionics+ и Garmin Navionics Vision+. | Яркият 5″ или 7″ дисплей с бутони е направен за удобство. | Получете двойно повече изгледи1 с традиционното Garmin CHIRP и ClearVü сканиране. | Това, което е под водата, изглежда още по-добре с ярки цветове с висок контраст. | Wi-Fi® свързаността2 между съвместими картографи улеснява споделянето на информация. |

ДОБАВЯНЕ НА КАРТИ |
СОНАРНА ПОДДРЪЖКА |
ЯРКИ VIVID ЦВЕТОВЕ |
ИЗБЕРЕТЕ ВАШАТА СОНДА |
БЕЗЖИЧНА МРЕЖА |
ACTIVECAPTAIN® ПРИЛОЖЕНИЕ |
1 Необходима е сонда.
2 Изисква приложението ActiveCaptain във Вашия съвместим смартфон, сдвоен с 5″ или 7″ картограф ECHOMAP UHD2.
3 Въз основа на отчетените продажби за 2020 г.
Wi-Fi е регистрирана търговска марка на Wi-Fi Alliance.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 7.4″ x 4.8 x 2.4″ (18.8 x 12.2 x 6.2 см) |
| Размери на дисплея | 4.3″ x 2.6″ (10.9 x 6.6 см) |
| Тип на дисплея | WVGA, IPS |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 пиксела |
| Приемник | 5 Hz |
| Изходна мощност | 500W |
| Тегло | 0.5 кг. |
| Допълнителна памет | 1 microSD™ карта; 32 GB максимален размер |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Допълнителна поддръжка на карти | BlueChart g3, BlueChart g3 Vision, Garmin Navionics+™, Garmin Navionics Vision+™, Garmin Quickdraw Contours; |
| Входящо напрежение | 9 to 18 Vdc |
| Точки/любими/местоположения | 5000 |
| Дневник на пътуванията | 50000 точки; 50 запазени следи |
| ClearVü | Built-in 260/455/800 kHz |
| Маршрути | 100 |
| ActiveCaptain съвместимост | Да |
| GPS | Да |
| Тегло | 0.50кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 5 |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, Down Imaging |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 700 |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Не |
| Тип монтаж | С конзола |
| Тегло | 0.50кг |
Garmin ECHOMAP™ UHD2 52cv със сонда GT20
Навигирайте с увереност и откривайте рибата по-бързо с Garmin ECHOMAP UHD2 52cv. Този 5-инчов комбиниран картплотер/ехолот разполага с вграден GPS, предварително заредени карти BlueChart g3 и мощна сонда GT20 за ясен CHIRP и DownVü сонар. Яркият сензорен дисплей улеснява прегледа на карти и сонарни изображения при всякакви условия.
Ключови Предимства
- Ясно сонарно изображение — Сондата GT20 осигурява CHIRP традиционен сонар и DownVü сканиращ сонар, предоставяйки детайлни изгледи на риба, структура и дъно.
- Предварително заредени карти — Вградени BlueChart g3 крайбрежни карти с подробни контури на дълбочина и навигационни помощни средства, готови за употреба веднага.
- Лесна свързаност — Вградени Wi-Fi и Bluetooth позволяват синхронизация с приложението ActiveCaptain за интелигентни известия, актуализации на карти и др.
- Ярък сензорен екран — 5-инчовият дисплей се чете лесно на слънчева светлина и реагира на допир, дори с ръкавици.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 5 инча |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 пиксела |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да (CHIRP, DownVü) |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, Down Imaging |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth |
| Предварително заредени карти | BlueChart g3 |
| Тип монтаж | С конзола (включена) |
Какво има в кутията
- ECHOMAP UHD2 52cv устройство
- Сонда GT20 с кабел
- Електрически кабел
- Монтажна конзола с крепежни елементи
- Комплект за вграждане
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












