- Garmin

Безплатна Доставка


ЗАЩО ДА ГОВОРИТЕ С МЕСТНИTЕ, КОГАТО МОЖЕТЕ ДА ЛОВИТЕ КАТО ТЯХ?
Казват, че местните знаят най-добре. Но всеки, който казва това, не е ловил с 5″ и 7″ картограф ECHOMAP UHD2 с ясен, отчетлив сонар и картографиране.
Насладете се на No. 1 в картографирането3 с нашите Garmin Navionics+ и Garmin Navionics Vision+. | Яркият 5″ или 7″ дисплей с бутони е направен за удобство. | Получете двойно повече изгледи1 с традиционното Garmin CHIRP и ClearVü сканиране. | Това, което е под водата, изглежда още по-добре с ярки цветове с висок контраст. | Wi-Fi® свързаността2 между съвместими картографи улеснява споделянето на информация. |

ДОБАВЯНЕ НА КАРТИ |
СОНАРНА ПОДДРЪЖКА |
ЯРКИ VIVID ЦВЕТОВЕ |
ИЗБЕРЕТЕ ВАШАТА СОНДА |
БЕЗЖИЧНА МРЕЖА |
ACTIVECAPTAIN® ПРИЛОЖЕНИЕ |
1 Необходима е сонда.
2 Изисква приложението ActiveCaptain във Вашия съвместим смартфон, сдвоен с 5″ или 7″ картограф ECHOMAP UHD2.
3 Въз основа на отчетените продажби за 2020 г.
Wi-Fi е регистрирана търговска марка на Wi-Fi Alliance.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 9.1″ x 5.6 x 2.6″ (23.2 x 14.3 x 6.7 см) |
| Размери на дисплея | 6.1″ x 3.4″ (15.5 x 8.7 см) |
| Тип на дисплея | WVGA, TN |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 пиксела |
| Приемник | 5 Hz |
| Изходна мощност | 500W |
| Тегло | 0.7 кг. |
| Допълнителна памет | 1 microSD™ карта; 32 GB максимален размер |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Допълнителна поддръжка на карти | BlueChart g3, BlueChart g3 Vision, Garmin Navionics+™, Garmin Navionics Vision+™, Garmin Quickdraw Contours; |
| Входящо напрежение | 9 to 18 Vdc |
| Точки/любими/местоположения | 5000 |
| Дневник на пътуванията | 50000 точки; 50 запазени следи |
| ClearVü | Built-in 260/455/800 kHz |
| Маршрути | 100 |
| ActiveCaptain съвместимост | Да |
| GPS | Да |
| Тегло | 0.70кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 7" |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 580 м |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, ANT+ |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола |
| Тегло | 0.70кг |
Garmin ECHOMAP™ UHD2 72cv без сонда - Картплоттер и ехолот
Изживейте кристално чист сонар и прецизна навигация с Garmin ECHOMAP UHD2 72cv. Този 7-инчов картплоттер разполага с ярък, четим на слънчева светлина дисплей и вграден GPS, идеален за сериозни риболовци и лодкари. Внимание: този пакет не включва сонда, което ви позволява да го свържете с вашата съществуваща или предпочитана сонда.
Ключови Предимства
- 7-Инчов Ултра-Висока Резолюция Дисплей — Ярък и ясен 800x480 с тъчскрийн за лесно управление.
- Вграден CHIRP, ClearVü и SideVü сонар — При свързване с подходяща сонда получавате зашеметяващи изображения на риба и структура.
- Вграден GPS и Quickdraw Contours — Създавайте детайлни карти на дълбочините на любимите си риболовни места мигновено.
- Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000 и ANT+ свързаност — Свържете се с телефона си, радар или други морски електроники.
- Водоустойчивост IPX7 — Издържа на пръски и дъжд, създаден за морска среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 7 инча |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да (CHIRP, ClearVü, SideVü) |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, ANT+ |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола |
Какво има в кутията
- Устройство Garmin ECHOMAP UHD2 72cv
- Монтажна конзола и хардуер
- Захранващ кабел
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
















