- Garmin

Безплатна Доставка


GT52HW-TM сонда е перфектна за сладководните рибари, които искат CHIRP традиционен сонар и Chirp ClearVü и Chirp SideVü сканиране. Тази сонда за монтаж на транец или мотор последователно показва ясни и отчетливи рибни арки с високо сепариране на обектите, както и ясно дефиниране на структурата отдолу и отстрани на лодката.
12-пиновата сонда се отличава с широко спектърен CHIRP традиционен сонар (150-240 кHz) и е с мощност от 250 W. CHIRP DownVü и CHIRP SideVü (455/800 кHz) имат мощност от 350 W всеки (1050 W общо).
GT52HW-TM е идеален за монтиране на транец или мотор поради компактния си размер. За инсталация, следвайте инструкциите внимателно, за да избегнете повреда на лодката.
Тегло: 610 грама
Дължина на кабела: 6 метра
Брой на пина на конектора: 12
Габаритни размери:
Сонда: 155 х 52 х 26 мм
Честота:
Традиционен: CHIRP 150-240 кHz
ClearVü: CHIRP 425-485 кHz и CHIRP 790-850 кHz
SideVü: CHIRP 425-485 кHz и CHIRP 790-850 кHz
Предавателна мощност:
Традиционен: 250 W
ClearVü: 350 W
SideVü: 350 W
Макс. Дълб. / Обхват:
Традиционен: 240 метра
ClearVü: 150 метра
SideVü: 150 метра
Широчина на лъча (°) LF / HF (-3dB):
Традиционен: 24-16
ClearVü:
2.0x50@455
1.0x30@800
SideVü:
2.0x50@455
1.0x30@800
Показване на температура на водата: Да
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Дължина на кабела | 6 метра |
| Дълбочина/скорост/температура | Дълбочина и температура |
| Максимална дълбочина | Traditional: 240 метра; ClearVü: 150 метра; SideVü: 150 метра; |
| Ширина на лъча | Traditional: 24°-16°; ClearVü/SideVü: 2.0°x50° @ 455 kHz and 1.0°x30° @ 800 kHz |
| Брой пинове | 12 пина |
| Честота | Традиционен: CHIRP 150-240 кHz; ClearVü: CHIRP 425-485 кHz и CHIRP 790-850 кHz; SideVü: CHIRP 425-485 кHz и CHIRP 790-850 кHz; |
| Мощност | Традиционен: 250 W; ClearVü: 350 W; SideVü: 350 W; |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | Няма дисплей |
| Резолюция на дисплея | Няма дисплей |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 762 |
| Свързаност | Не |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Не |
| Тип монтаж | С конзола |
| Тегло | 0.00кг |
Сонда Garmin GT52HW-TM 010-12405-00 - Високо-широк CHIRP с ClearVü
Подобрете риболовните си възможности със сондата Garmin GT52HW-TM. Тя осигурява изключително ясни изображения и разделяне на обектите благодарение на CHIRP технологията, като е идеален ъпгрейд за вашия съвместим Garmin ехолот.
Ключови предимства
- CHIRP технология — Преминава през диапазон от честоти за по-ясни рибни дъги и по-добро разделяне.
- ClearVü — Предоставя почти фотографски изображения на подводната структура.
- Монтаж на транец — Лесно и сигурно закрепване на задната част на лодката.
- Вграден температурен сензор — Показва температурата на водата в реално време.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип сонда | CHIRP с ClearVü |
| Честота | CHIRP високо-широк (150-240 kHz), ClearVü (455/800 kHz) |
| Тип монтаж | Транец |
| Дължина на кабела | 6 m (20 ft) |
| Конектор | 3-пинов |
Какво има в кутията
- Сонда GT52HW-TM
- Монтажен скоба и хардуер
- Ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







