- Garmin

Безплатна Доставка


ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МОЩЕН РАДАР
Този невероятно мощен 18″ куполен радар има красота и мозък с опция за черен цвят и 50 W изходна мощност.
GMR Fantom Ви дава силата. С точност - петдесет вата от нея. | Вижте ясно обектите и коригирайте размерите им, ако е необходимо. | С режима за пестене на енергия можете да избирате кога да използвате пълна мощност и кога да намалите. | Всяка секунда от потреблението на енергия е от значение. Намалете още повече, като изберете активните си часове до секундата. | Технологията MotionScope™ показва обектите в различни цветове, когато се отдалечават или
приближават. |

МОЩЕН РАДАР | РАДАР С ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ | ТЕХНОЛОГИЯ MOTIONSCOPE |
РЕЖИМ ЗА ПЕСТЕНЕ НА ЕНЕРГИЯТА | РЕЖИМ НА ПРЕДАВАНЕ С ВРЕМЕ | ИНТУИТИВНА РАБОТА |

РАЗМЕР НА ОБЕКТИТЕ |
АВТОМАТИЧНО МАРКИРАНЕ НА ПТИЦИТЕ |
ЕХО СЛЕДИ |
РАЗЛИЧНО МАЩАБИРАНЕ |
ПОДДРЪЖКА НА ДВА РАДАРА |
DYNAMIC AUTO GAIN |
DYNAMIC SEA FILTER |
РАДАРНО НАСЛАГВАНЕ |
MARPA ПРОСЛЕДЯВАНЕ |
GUARD ZONE |
VRM И EBL |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 20″ x 9.80″ (50.80 x 24.90 cm) |
| Консумация на енергия | 4 W; Max power consumption (transmitting, power save) - 24 W; Max power consumption (transmitting, normal mode) - 33 W; |
| Тегло | 14.0 lbs |
| Скорост на въртене | До 60 оборота в минута, в зависимост от настройките |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Максимален обхват | 48 NM |
| Ширина на лъча | 5.20° horizontal, 25° vertical |
| Пикова мощност | 50 W |
| Минимален обхват | 6 метра |
| Антена | 43.18 cm |
| Мощност | 10-32 V DC |
| Тегло | 14.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Резолюция на дисплея | Няма дисплей |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Не |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | Пиедестал |
| Тегло | 14.00кг |
Garmin GMR Fantom 18x Open Array радар – 010-02584-10
Открийте несравнима надеждност и яснота с радара Garmin GMR Fantom 18x. Той използва твърдотелна технология за мигновена готовност, без загряване, и превъзходно разделяне на целите дори в дъжд или смущения. С 40 kW пикова мощност и 4,8-футова антена осигурява обхват до 72 морски мили за уверено плаване във всякакви условия.
Ключови Предимства
- Твърдотелна надеждност — Без движещи се части, мигновен старт, нисък разход на енергия и безшумна работа.
- Изключително разделяне на целите — MARPA проследяване и Doppler технология различават движещи се обекти от неподвижни дори в лошо време.
- Лесен монтаж — Свържете чрез Ethernet и NMEA 2000 към съвместими Garmin картплотери за безпроблемна интеграция.
- Адаптивност към метеорологичните условия — Разширена обработка на сигнала намалява смущенията от вълни, дъжд и смущения за чиста картина.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип радар | Open Array |
| Пикова мощност | 40 kW |
| Обхват | 72 морски мили |
| Размер на антената | 4.8 ft (1.5 m) |
| Честота | X-Band (9.3–9.5 GHz) |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Тип монтаж | Пиедестал |
Какво има в кутията
- Радарна антена GMR Fantom 18x
- Основа за монтаж на пиедестал
- Кабелен комплект (12 m)
- Ръководство за инсталиране
- Garmin Marine Network кабел
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















