- Garmin

Безплатна Доставка


ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МОЩЕН РАДАР
Този невероятно мощен 24″ куполен радар има красота и мозък с опция за черен цвят и 50 W изходна мощност.
GMR Fantom Ви дава силата. С точност - петдесет вата от нея. | Вижте ясно обектите и коригирайте размерите им, ако е необходимо. | С режима за пестене на енергия можете да избирате кога да използвате пълна мощност и кога да намалите. | Всяка секунда от потреблението на енергия е от значение. Намалете още повече, като изберете активните си часове до секундата. | Технологията MotionScope™ показва обектите в различни цветове, когато се отдалечават или
приближават. |

МОЩЕН РАДАР | РАДАР С ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ | ТЕХНОЛОГИЯ MOTIONSCOPE |
РЕЖИМ ЗА ПЕСТЕНЕ НА ЕНЕРГИЯТА | РЕЖИМ НА ПРЕДАВАНЕ С ВРЕМЕ | ИНТУИТИВНА РАБОТА |

РАЗМЕР НА ОБЕКТИТЕ |
АВТОМАТИЧНО МАРКИРАНЕ НА ПТИЦИТЕ |
ЕХО СЛЕДИ |
РАЗЛИЧНО МАЩАБИРАНЕ |
ПОДДРЪЖКА НА ДВА РАДАРА |
DYNAMIC AUTO GAIN |
DYNAMIC SEA FILTER |
РАДАРНО НАСЛАГВАНЕ |
MARPA ПРОСЛЕДЯВАНЕ |
GUARD ZONE |
VRM И EBL |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 25.40″ x 9.80″ (64.50 cm x 24.90 cm) |
| Консумация на енергия | 4 W; Max power consumption (transmitting, power save) - 24 W; Max power consumption (transmitting, normal mode) - 33 W; |
| Тегло | 17.40 lbs |
| Скорост на въртене | До 60 оборота в минута, в зависимост от настройките |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Максимален обхват | 48 NM |
| Ширина на лъча | 3.70° horizontal, 25° vertical |
| Пикова мощност | 50 W |
| Минимален обхват | 6 метра |
| Антена | 43.18 cm |
| Мощност | 10-32 V DC |
| Тегло | 17.40кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Резолюция на дисплея | Няма дисплей |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Не |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | Пиедестал |
| Тегло | 17.40кг |
Garmin GMR Fantom™ 24x Радар – 4kW отворен масив с Doppler и MotionSense
Изживейте изключителна разделителна способност на целите и по-бързи обновления с радара Garmin GMR Fantom 24x с отворен масив. Благодарение на CHIRP импулсна компресия и мощност 4kW, той открива малки обекти на по-големи разстояния и обновява 10 пъти в секунда за най-плавното изображение в реално време.
Ключови Предимства
- CHIRP импулсна компресия — Осигурява превъзходна разделителна способност и откриване на малки обекти на по-големи разстояния.
- Doppler и MotionSense™ — Мигновено разпознаване на движещи се цели с червени/зелени следи за избягване на сблъсъци.
- 24-инчов отворен масив — Върти се с 24 или 48 об/мин за изключително бързи разгръщания и намалени слепи зони.
- 4kW мощност — Максимален обхват до 72 морски мили с отлична производителност при ниска мощност.
Технически Спецификации
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност | 4 kW |
| Максимален обхват | 72 nm |
| Ширина на лъча (хоризонтална) | 3.5° |
| Ширина на лъча (вертикална) | 25° |
| Скорост на въртене | 24/48 rpm |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Тип монтаж | Пиедестал |
Какво има в кутията
- Радарна антена GMR Fantom 24x
- Комплект монтажен хардуер
- Кабел за захранване и данни
- Ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















