Garmin Fusion® MS-RA70N Морски AM/FM/USB/MP3 аудио плеър с Bluetooth & NMEA 2000 010-01516-11
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
  • : Сонари
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Елегантно морско стерео на Fusion с размери по DIN, сега и с NMEA2000 свързаност.
Възможности:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размери188mm x 60mm x 23.5mm [7-7/16" x 2-3/8" x 15/16"] Дължина х Височина х Дълбочина
Размери на дисплея128 x 64 монохромен LCD
ИзточнициAM/FM с RDS (където е достъпно) Региони: USA, Австралия, Европа и Япония
Пикова мощност200W Max. (@ 4 Ω)
Line Out2 (1 x L + R на зона. Изисква усилвател)
Субуфер изход1 (Зона 1. Изисква усилвател)
NMEA 2000 (Управление чрез MFD - Fusion-Link)LEN:1
Водоустойчивост (IP рейтинг)IPX7 водоустойчивост от предния панел, когато е монтиран коректно.
Многоезичен потребителски интерфейсАнглийски, Френски, Немски, Испански, Холандски и Италиански
Размери на монтаж50mm x 100mm [2" x 3-15/16"] Височина х Дълбочина
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Размер на дисплея (in)2.7 инча
Резолюция на дисплея320x240
Вграден GPSНе
Цветен дисплейДа
Поддръжка на CHIRPНе
Странично сканиранеНе
Сканиране надолуНе
Слот за карта с картиНе
Wi-FiНе
BluetoothДа
Сензорен екранНе
Степен на водоустойчивостIPX6
Захранване (V)12
Тегло0.00кг
Garmin Fusion® MS-RA70N Морски AM/FM/USB/MP3 аудио плеър с Bluetooth и NMEA 2000
Ключови Предимства
  • Многообразно възпроизвеждане — AM/FM тунер, USB порт и AUX вход за различни аудио източници.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Изходна мощност4 x 50W макс.
BluetoothДа (A2DP, AVRCP)
AM/FM тунерДа
USB входДа (поддържа MP3, WMA)
AUX входДа (3.5mm)
NMEA 2000Да
Работно напрежение14.4V DC