- Garmin

Безплатна Доставка


Елегантно морско стерео на Fusion с размери по DIN, сега и с NMEA2000 свързаност.
Представяме ви MS-RA70N, най-елегантното морско стерео на Fusion, проектирано да осигури качествено изживяване на вода, включва някои от най-новите морски технологии. MS-RA70N е проектирано да замени безпроблемно всяко стандартно стерео с размер по DIN, без да е необходимо да преработвате таблото. Дизайнът дава възможност да монтирате стереото конвенционално върху таблото или да го интегрирате на нивото на повърхността при стъклено табло, което придава висок клас завършек на инсталацията.
Ъпдейтван за часовници на Garmin: Сега стереото идва с добавена поддръжка от софтуер Fusion-Link Lite, за да го управлявате от часовник Garmin чрез ANT технологията.
Възможности:
Безжична технология Bluetooth на A2DP за дистанционно управление чрез приложението Fusion-Link - Стриймвайте любимия си саундтрак дистанционно от всяко съвместимо устройство Apple или Android чрез приложението FUSION-Link Bluetooth. Просто изтеглете безплатното приложение Apple® или Android ™ Fusion-Link за Bluetooth от Apple® App Store или Google Play ™ Store и се насладете на локализирано управление на зоните, навигация на източника, избор на песен и свободата на безжичното управление.
Много източници, включително възпроизвеждане на USB MP3 и AM / FM радио - слушайте USB MP3 аудио, стриймвайте музика от съвместимия си смартфон или дори се отпуснете, слушайки местната местната AM / FM станция; MS-RA70N предоставя морски развлечения без да се налага да прибягвате до монтиране на автомобилни аудио стереосистеми. Почивайте, нека Fusion ви забавлява по вода. DAB радиото е достъпно с модула MS-DAB100A и антена (продава се отделно).
IPX7 водоустойчив преден панел с оптично свързан LCD - MS-RA70N е проектиран и произведен специално за морска среда, с преден панел с клас на водоустойчивост IPX7 (при правилен монтаж), за да издържа на агресивната околна среда като никой друг. Перфектно сдвоен с оптично свързан LCD за кристално изображение.
Опции за монтаж върху повърхност или наравно с нея - Предлагат се две опции за инсталация, едната е конвенционално монтиране върху повърхността, а другата - интеграция на нивото на стъкленото табло, която придава изключителна естетика.
Контрол в много зони (2 зони) - С налични две независими аудио зони, всяка с разширени локализирани контроли на менюто, включително именуване на зоните, можете лесно да персонализирате и контролирате звука във всяка зона. Забележка: Line Out / Sub Out изисква допълнително усилване.
FUSION-Link NMEA 2000 готовност за свързване и контрол от всеки поддържан многофункционален дисплей - MS-RA70N е NMEA2000 сертифициран продукт и е съвместим с редица многофункционални дисплеи за аудио управление от екрана им. Когато сдвоявате MS-RA70N с поддържан картограф или сонар, пренасяте музиката си на големия му екран, което Ви позволява да не изпускате от поглед картата или рибата, докато пускате песни или коригирате силата на звука. В допълнение към MFD управлението, MS-RA70N се свързва към всяко дистанционно управление от серията Fusion NRX, свързано към същата захранвана мрежа NMEA 2000. (Забележка: дистанционното NRX трябва да бъде интегрирано в захранвана мрежа. Ако планирате да използвате MS-RA70N и дистанционно от серия NRX в самостоятелна мрежа, за захранване на мрежата е необходимо допълнително окабеляване).
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 188mm x 60mm x 23.5mm [7-7/16" x 2-3/8" x 15/16"] Дължина х Височина х Дълбочина |
| Размери | 188mm x 60mm x 23.5mm [7-7/16" x 2-3/8" x 15/16"] Дължина х Височина х Дълбочина |
| Размери на дисплея | 128 x 64 монохромен LCD |
| Размери на дисплея | 128 x 64 монохромен LCD |
| Източници | AM/FM с RDS (където е достъпно) Региони: USA, Австралия, Европа и Япония |
| Източници | AM/FM с RDS (където е достъпно) Региони: USA, Австралия, Европа и Япония |
| Fusion-Link Control (безжично) | Предлага се Bluetooth дистанционно с приложение Fusion-Link remote control, което може да се свали от Apple app store или Google Play. Приложението Fusion-Link Lite е достъпно в Garmin Connect IQ за да контролирате безжично аудиото от съвместимия си Garmi |
| Fusion-Link Control (безжично) | Предлага се Bluetooth дистанционно с приложение Fusion-Link remote control, което може да се свали от Apple app store или Google Play. Приложението Fusion-Link Lite е достъпно в Garmin Connect IQ за да контролирате безжично аудиото от съвместимия си Garmi |
| ANT технология | Приложението Fusion-Link Lite е достъпно в Garmin Connect IQ за да контролирате безжично аудиото от съвместимия си Garmin часовник. |
| ANT технология | Приложението Fusion-Link Lite е достъпно в Garmin Connect IQ за да контролирате безжично аудиото от съвместимия си Garmin часовник. |
| Пикова мощност | 200W Max. (@ 4 Ω) |
| Пикова мощност | 200W Max. (@ 4 Ω) |
| DAB+ Ready | MS-DAB100A (продава се отделно) се изисква за DAB поддръжка, достъпно е само там, където се излъчват DAB и DAB+ |
| DAB+ Ready | MS-DAB100A (продава се отделно) се изисква за DAB поддръжка, достъпно е само там, където се излъчват DAB и DAB+ |
| Line Out | 2 (1 x L + R на зона. Изисква усилвател) |
| Line Out | 2 (1 x L + R на зона. Изисква усилвател) |
| Субуфер изход | 1 (Зона 1. Изисква усилвател) |
| Субуфер изход | 1 (Зона 1. Изисква усилвател) |
| NMEA 2000 (Управление чрез MFD - Fusion-Link) | LEN:1 |
| NMEA 2000 (Управление чрез MFD - Fusion-Link) | LEN:1 |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IPX7 водоустойчивост от предния панел, когато е монтиран коректно. |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IPX7 водоустойчивост от предния панел, когато е монтиран коректно. |
| Многоезичен потребителски интерфейс | Английски, Френски, Немски, Испански, Холандски и Италиански |
| Многоезичен потребителски интерфейс | Английски, Френски, Немски, Испански, Холандски и Италиански |
| USB 2.0 порт | 1 x USB в задната част на устройството, поддържа зареждане 1 Аmper. Аудио формат USB: MP3 |
| USB 2.0 порт | 1 x USB в задната част на устройството, поддържа зареждане 1 Аmper. Аудио формат USB: MP3 |
| Размери на монтаж | 50mm x 100mm [2" x 3-15/16"] Височина х Дълбочина |
| Размери на монтаж | 50mm x 100mm [2" x 3-15/16"] Височина х Дълбочина |
| Други характеристики | Аудио зони: 2 on-board зони; Имена на зоните: До 10 символа на зона; iPod/iPhone: Поддържа само IAP 2 протокол; Android Open Accessory (AOA): Поддържа се от съвместими Android устройства през USB. Поддръжката от Android е ограничена до устройства, коит |
| Други характеристики | Аудио зони: 2 on-board зони; Имена на зоните: До 10 символа на зона; iPod/iPhone: Поддържа само IAP 2 протокол; Android Open Accessory (AOA): Поддържа се от съвместими Android устройства през USB. Поддръжката от Android е ограничена до устройства, коит |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 2.7 инча |
| Резолюция на дисплея | 320x240 |
| Вграден GPS | Не |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Не |
| Странично сканиране | Не |
| Сканиране надолу | Не |
| Слот за карта с карти | Не |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Да |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX6 |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Fusion® MS-RA70N Морски AM/FM/USB/MP3 аудио плеър с Bluetooth и NMEA 2000
Насладете се на любимата си музика на водата с Fusion MS-RA70N – морски стерео уред от промишлен клас, който се интегрира безпроблемно с NMEA 2000 мрежата на вашата лодка. Безжично стриймвайте чрез Bluetooth, възпроизвеждайте от USB или AUX и управлявайте всичко от съвместими многофункционални дисплеи.
Ключови Предимства
- NMEA 2000 свързаност — Интеграция с морската ви електроника за лесно управление и обмен на данни.
- Безжично Bluetooth стриймване — Възпроизвеждайте музика от смартфон или таблет без кабели.
- Морска издръжливост — IPX6 водоустойчивост за защита от пръски и водни пръски.
- Многообразно възпроизвеждане — AM/FM тунер, USB порт и AUX вход за различни аудио източници.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност | 4 x 50W макс. |
| Bluetooth | Да (A2DP, AVRCP) |
| AM/FM тунер | Да |
| USB вход | Да (поддържа MP3, WMA) |
| AUX вход | Да (3.5mm) |
| NMEA 2000 | Да |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Работно напрежение | 14.4V DC |
Какво има в кутията
- Fusion MS-RA70N морско стерео
- Монтажни аксесоари
- Кабелен сноп
- Дистанционно управление (опция)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















