- Garmin

Безплатна Доставка


ОТДАЙТЕ СЕ НА ЗВУКА
Коаксиалните морски високоговорители Fusion Apollo осигуряват завладяващ, висококачествен звук във водата и са проектирани да издържат на тежки морски условия.
КРИСТАЛНО ЯСНО ПРЕМИУМ КАЧЕСТВО НА ЗВУК | ВКЛЮЧЕНИ СМЕНЯЕМИ СПОРТНИ БЕЛИ ИЛИ СПОРТНИ СИВИ РЕШЕТКИ | DUAL-HUE LED ПРЪСТЕНИ | НАЛИЧНИ В РАЗМЕРИ 6,5″, 7,7″ И 8,8″ | СТРОГО ТЕСТВАН МОРСКИ ДИЗАЙН |

ПРЕМИУМ ЗВУК |
LED СВЕТЛИНИ |
СМЕНЯЕМИ РЕШЕТКИ |

ИНТЕГРИРАНЕ
АУДИО СИСТЕМА FUSION® | СИСТЕМНА ИНТЕГРАЦИЯ | МАРИНИЗИРАНИ КОНЕКТОРИ | ПОЧУВСТВАЙТЕ БИЙТА |
ФУНКЦИОНАЛЕН
РЕШЕТКИ ЗА ГОВОРИТЕЛИ | ЛЕСЕН МОНТАЖ | ИЗДЪРЖЛИВ |
Инженерните подобрения продължават и може да не са отразени в снимките, видеоклиповете и спецификациите.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Температурен диапазон | 0° до 50° C |
| Температурен диапазон | 0° до 50° C |
| Размери | 6,5″ високоговорител: 6,93″ x 4,06″ (176 x 103,1 мм); 7,7″ високоговорител: 7,72″ x 4,46″ (196 x 113,2 мм); 8.8" високоговорител: 8.82" x 5.28" (224 x 134.1 мм); |
| Размери | 6,5″ високоговорител: 6,93″ x 4,06″ (176 x 103,1 мм); 7,7″ високоговорител: 7,72″ x 4,46″ (196 x 113,2 мм); 8.8" високоговорител: 8.82" x 5.28" (224 x 134.1 мм); |
| Пикова мощност | 6.5″ : 300 W; 7.7″ : 400 W; 8.8″ : 520 W; |
| Пикова мощност | 6.5″ : 300 W; 7.7″ : 400 W; 8.8″ : 520 W; |
| Чувствителност (1W/1M) | 6.5″ : 90 dB; 7.7″ : 91 dB; 8.8″ : 91 dB; |
| Чувствителност (1W/1M) | 6.5″ : 90 dB; 7.7″ : 91 dB; 8.8″ : 91 dB; |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP66/IP67 |
| Честотна характеристика | 6.5″ : 70 Hz - 22 kHz; 7.7″ : 60 Hz - 22 kHz; 8.8″ : 50 Hz - 20 kHz; |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP66/IP67 |
| Честотна характеристика | 6.5″ : 70 Hz - 22 kHz; 7.7″ : 60 Hz - 22 kHz; 8.8″ : 50 Hz - 20 kHz; |
| Номинален импеданс | 4 ohms |
| Номинален импеданс | 4 ohms |
| Монтажна диаметрална хлабина | 6.5″ : 136 mm (5.35″); 7.7″ : 156 mm (6.14″); 8.8″ : 180 mm (7.09″); |
| Монтажна диаметрална хлабина | 6.5″ : 136 mm (5.35″); 7.7″ : 156 mm (6.14″); 8.8″ : 180 mm (7.09″); |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 6.5″ : 77 мм(3.03″); 7.7″ : 86 мм(3.39″); 8.8″ : 105 мм(4.13″); |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 6.5″ : 77 мм(3.03″); 7.7″ : 86 мм(3.39″); 8.8″ : 105 мм(4.13″); |
| Гаранция | 3 години |
| RMS мощност | 6.5″ : 75 W; 7.7″ : 100 W; 8.8″ : 130 W; |
| RMS мощност | 6.5″ : 75 W; 7.7″ : 100 W; 8.8″ : 130 W; |
| Препоръчителна мощност на усилвателя (RMS) | 6.5″ : 25 - 150 W/channel; 7.7″ : 30 - 200 W/channel; 8.8″ : 40 - 260 W/channel; |
| Препоръчителна мощност на усилвателя (RMS) | 6.5″ : 25 - 150 W/channel; 7.7″ : 30 - 200 W/channel; 8.8″ : 40 - 260 W/channel; |
| Гаранция | 3 години |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вграден GPS | Не |
| Цветен дисплей | Не |
| Поддръжка на CHIRP | Не |
| Странично сканиране | Не |
| Сканиране надолу | Не |
| Слот за карта с карти | Не |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Fusion 7.7" LED морски високоговорители със спортни бели решетки
Осветете вашата лодка и издигнете аудио изживяването с Garmin Fusion 7.7" LED морски високоговорители. Проектирани за морска среда, те осигуряват мощен и чист звук, докато вградените LED светлини добавят жива атмосфера на вашата палуба. Със спортна бяла решетка и издръжлива конструкция, те са перфектният ъпгрейд за всеки плавателен съд.
Ключови Предимства
- Морска издръжливост — Устойчиви на UV лъчи и солена мъгла, проектирани за тежки морски условия.
- Вградено LED осветление — Изберете от множество цветове, за да съответстват на настроението или темата на лодката, управлявани чрез жично дистанционно (продава се отделно).
- Високо качество на звука — Високоефективни драйвери и запечатан корпус осигуряват ясни високи и дълбоки басове дори на открито море.
- Спортни бели решетки — Елегантен, модерен дизайн, който допълва всеки морски интериор.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на високоговорителя | 7.7 инча |
| Тип | Коаксиален морски високоговорител |
| Максимална мощност | 200 вата |
| RMS мощност | 65 вата |
| Импеданс | 4 ома |
| Честотен обхват | 45 Hz – 20 kHz |
| LED осветление | RGB (Многоцветно) |
| Степен на водоустойчивост | IPX6 (Водоустойчив) |
Какво има в кутията
- 2 x Garmin Fusion 7.7" LED морски високоговорители със спортни бели решетки
- Монтажен хардуер
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







