- Garmin

Безплатна Доставка



ЗВУК И ЦВЯТ
6,5″ коносовидни високоговорители от Fusion XS серията осигуряват висококачествена акустика и многоцветно RGB LED осветление на Вашата лодка, подобрявайки Вашето високоскоростно изживяване на вода с качествено аудио.
Насладете се на многоцветно RGB LED осветление, за да освежите изживяването. | Прецизно изчисленият корпус е специално оптимизиран за използване на лодки. | Инжекционно отлятият полипропиленов (IMPP) конус осигурява чисто и ясно възпроизвеждане на звук. | Компактният дизайн позволява по-гъвкави опции за инсталиране на борда на Вашата лодка. | Персонализирайте стила според Вашия вкус с лесно сменяеми решетки (продават се отделно). | Проектирани да издържат сезон след сезон, високоговорителите включват 3-годишна гаранция. |

ПРОЕКТИРАНИ ПО TRUE-MARINE ™ СТАНДАРТИ | НАЙ-ДОБРИТЕ МАТЕРИАЛИ И АКУСТИЧНО ИНЖЕНЕРСТВО | МНОЖЕСТВО АКСЕСОАРИ ЗА МОНТАЖ |

ПРЕЦИЗНО ИЗЧИСЛЕНИ |
INJECTION-MOULDED POLYPROPYLENE (IMPP) КОНУС |
АЛУМИНИЕВА МЕМБРАНА |
БОБИНА |
НАПЪЛНО ХЕРМЕТИЗИРАНИ КРОСОУВЪР КОМПОНЕНТИ |

МНОГОЦВЕТНО RGB LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
КОНТРОЛ НА CRGBW ОСВЕТЛЕНИЕТО |
ВИСОКОГОВОРИТЕЛИ В СПОРТЕН СТИЛ |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Температурен диапазон | 32° to 122° F (0° to 50° C) |
| Температурен диапазон | 32° to 122° F (0° to 50° C) |
| Размери | 6.97″ x 8.78″ (177 x 223 mm) |
| Размери | 6.97″ x 8.78″ (177 x 223 mm) |
| Воден рейтинг | IP67 |
| Воден рейтинг | IP67 |
| Пикова мощност | 200 W |
| Пикова мощност | 200 W |
| Говорител | 6.5″ |
| Говорител | 6.5″ |
| Чувствителност (1W/1M) | 91 dB |
| Чувствителност (1W/1M) | 91 dB |
| Честотна характеристика | 80 Hz-18 kHz |
| Честотна характеристика | 80 Hz-18 kHz |
| Номинален импеданс | 4 ohms |
| Номинален импеданс | 4 ohms |
| Конфигурация | Coaxial |
| Конфигурация | Coaxial |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 7 |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Максимална дълбочина (m) | 700 |
| Излъчвана мощност (W) | 500 |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Не |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да (microSD™) |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Grey 010-02583-01 – Striker Vivid 7cv Ехолот с GPS
Изпитайте превъзходна яснота и надеждна GPS навигация с Garmin Striker Vivid 7cv. Този ехолот разполага със 7-инчов цветен дисплей, CHIRP сонар и вграден GPS, което го прави идеален за всеки риболовец.
Ключови Предимства
- CHIRP сонар — Осигурява висок контраст и ясни изображения с отлично различаване на обекти.
- Вграден GPS — Маркирайте точки, вижте позицията си и следете маршрута си без усилия.
- 7-инчов дисплей — Ярък, четлив на слънчева светлина екран за лесна работа при всякакви условия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 7.0 инча |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Максимална дълбочина | 700 м |
| Излъчвана мощност | 500 W |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Не |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да (microSD™) |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване | 12 V |
Какво има в кутията
- Ехолот Garmin Striker Vivid 7cv
- Трансдюсер с кабел
- Захранващ кабел
- Монтажен кронщайн
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













