- Garmin

Безплатна Доставка


СЪЗДАДЕНИ ЗА ЖИВОТ ВЪВ ВОДАТА, ТОЧНО КАТО ТЕБ
Коносовидните високоговорители Signature Series 3i произвеждат първокласен звук, който прорязва въздуха и повишава активността Ви.
Насладете се на първокласен звук, специално оптимизиран за лодки. | Дизайн със степен на защита IP65. | Предлагат се множество аксесоари за монтаж. | Предлага се в 6,5″ дизайн с решетки в спортен стил. | CRGBW LED светлини създават сцената на Вашата лодка. | Създадени до издържат сезон след сезон, морските коносовидни високоговорители Fusion® Signature Series 3i включват 3-годишна гаранция. |

|
|
TRUE-MARINE™ ФИЛОСОФИЯ |

CURV® CONE ТЕХНОЛОГИЯ |
LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
СИСТЕМНА ИНТЕГРАЦИЯ |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Температурен диапазон | 0-50 градуса |
| Температурен диапазон | 0-50 градуса |
| Размери | 6.5" wake tower speaker: 6.93" x 9.21" (176 x 234 mm) |
| Размери | 6.5" wake tower speaker: 6.93" x 9.21" (176 x 234 mm) |
| Пикова мощност | 6.5" wake tower speaker: 230 watts |
| Пикова мощност | 6.5" wake tower speaker: 230 watts |
| Чувствителност (1W/1M) | 6.5" wake tower speaker: 90 dB |
| Чувствителност (1W/1M) | 6.5" wake tower speaker: 90 dB |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 6.5" wake tower speaker: 70 Hz–22 kHz |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 6.5" wake tower speaker: 70 Hz–22 kHz |
| Високоговорител за високи честоти (пищялка) | Silk Dome |
| Високоговорител за високи честоти (пищялка) | Silk Dome |
| Конус/съраунд материл | CURV® Cone Technology |
| Конус/съраунд материл | CURV® Cone Technology |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 6.5" wake tower speaker: 75 watts |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 6.5" wake tower speaker: 75 watts |
| Номинален импеданс | 4 ohm |
| Номинален импеданс | 4 ohm |
| Конфигурация | Coaxial |
| Конфигурация | Coaxial |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 6.5 |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Максимална дълбочина (m) | 457 |
| Излъчвана мощност (W) | 230 |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Не |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да (microSD™) |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin 6.5-инчов риболовен сонар с 230W CRGBW дисплей - Спорт сив (010-02771-51)
Насладете се на кристално чист сонар с яркия CRGBW цветен дисплей на Garmin. Този сонар разполага с 230W излъчвана мощност за надеждни показания на дълбочина и отлична разделителна способност на целите.
Ключови Предимства
- Ярък CRGBW дисплей — Цветният екран осигурява отлична видимост дори на пряка слънчева светлина, което улеснява разграничаването на риба от структури.
- Мощен 230W сонар — Прониква дълбоко във водата и предоставя детайлни контури на дъното и рибни арки.
- Компактен и здрав — Корпусът в спортно сив цвят е устойчив на морска среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 6.5" |
| Излъчвана мощност | 230 W |
| Тип дисплей | CRGBW (цветен) |
| Цвят | Спорт сив |
Какво има в кутията
- Garmin 6.5-инчов сонар
- Трансдюсер
- Захранващ кабел
- Монтажен скоб и крепежни елементи
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










