- Garmin

Безплатна Доставка


СЪЗДАДЕНИ ЗА ЖИВОТ ВЪВ ВОДАТА, ТОЧНО КАТО ТЕБ
Коаксиалните високоговорители Signature Series 3i предоставят кристално чист звук и издържат на условията, както никога досега.
Кристално чистото първокласно качество на звука е подходящо за морската среда. | Водоустойчивите конектори осигуряват опростен монтаж и превъзходна защита. | Строго тестваният морски дизайн има IP65 рейтинг. | Предлага се в 6,5″, 7,7″ и 8,8″ дизайн с решетки в класически или спортен стил. | CRGBW LED светлини създават сцената на Вашата лодка. | Създадени до издържат сезон след сезон, морските коаксиални високоговорители Fusion® Signature Series 3i включват 3-годишна гаранция. |

МОРСКИ КОНЕКТОРИ |
НОВ ДИЗАЙН НА РЕШЕТКАТА |
TRUE-MARINE™ ФИЛОСОФИЯ |

CURV® CONE ТЕХНОЛОГИЯ |
LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
СИСТЕМНА ИНТЕГРАЦИЯ |

СПОРТНИ ВИСОКОГОВОРИТЕЛИ |
КЛАСИЧЕСКИ БЕЛИ ВИСОКОГОВОРИТЕЛИ |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Температурен диапазон | 0-50 градуса |
| Температурен диапазон | 0-50 градуса |
| Размери | 8.8" classic speaker: 9.75" x 5.16" (247 x 131 mm) 8.8" sports speaker: 8.82" x 5.24" (224 x 133 mm) 7.7" classic speaker: 8.66" x 4.31" (220 x 109.5 mm) 7.7" sports speaker: 7.72" x 4.37" (196 x 111 mm) 6.5" classic speaker: 7.87" x 4.06" (200 x 103 |
| Размери | 8.8" classic speaker: 9.75" x 5.16" (247 x 131 mm) 8.8" sports speaker: 8.82" x 5.24" (224 x 133 mm) 7.7" classic speaker: 8.66" x 4.31" (220 x 109.5 mm) 7.7" sports speaker: 7.72" x 4.37" (196 x 111 mm) 6.5" classic speaker: 7.87" x 4.06" (200 x 103 |
| Пикова мощност | 8.8" speaker: 330 watts 7.7" speaker: 280 watts 6.5" speaker: 230 watts |
| Пикова мощност | 8.8" speaker: 330 watts 7.7" speaker: 280 watts 6.5" speaker: 230 watts |
| Чувствителност (1W/1M) | 8.8" speaker: 91 dB 7.7" speaker: 91 dB 6.5" speaker: 90 dB |
| Чувствителност (1W/1M) | 8.8" speaker: 91 dB 7.7" speaker: 91 dB 6.5" speaker: 90 dB |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 8.8" speaker: 50 Hz–20 kHz 7.7" speaker: 60 Hz–22 kHz 6.5" speaker: 70 Hz–22 kHz |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 8.8" speaker: 50 Hz–20 kHz 7.7" speaker: 60 Hz–22 kHz 6.5" speaker: 70 Hz–22 kHz |
| Високоговорител за високи честоти (пищялка) | Silk Dome |
| Високоговорител за високи честоти (пищялка) | Silk Dome |
| Конус/съраунд материл | CURV® Cone Technology |
| Конус/съраунд материл | CURV® Cone Technology |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 8.8" speaker: 130 watts 7.7" speaker: 100 watts 6.5" speaker: 75 watts |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 8.8" speaker: 130 watts 7.7" speaker: 100 watts 6.5" speaker: 75 watts |
| Номинален импеданс | 4 ohm |
| Номинален импеданс | 4 ohm |
| Монтажна диаметрална хлабина | 8.8" speaker: 7.44" (188 mm) 7.7" speaker: 6.14" (156 mm) 6.5" speaker: 5.35" (136 mm) |
| Монтажна диаметрална хлабина | 8.8" speaker: 7.44" (188 mm) 7.7" speaker: 6.14" (156 mm) 6.5" speaker: 5.35" (136 mm) |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 8.8" speaker: 4.13" (106 mm) 7.7" speaker: 3.39" (86 mm) 6.5" speaker: 3.11" (79 mm) |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 8.8" speaker: 4.13" (106 mm) 7.7" speaker: 3.39" (86 mm) 6.5" speaker: 3.11" (79 mm) |
| Конфигурация | Coaxial |
| Конфигурация | Coaxial |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 6.5 |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Максимална дълбочина (m) | 580 |
| Излъчвана мощност (W) | 230 |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Да |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да (microSD™) |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin 6.5" 230W CHIRP GPS риболовен ехолот с цветен дисплей
Изживейте прецизното риболовно изживяване с дисплей от 6.5" и мощност от 230W. Интегрираният CHIRP сонар осигурява ясни изображения на риба и структури, а вграденият GPS помага лесно да маркирате любимите си места.
Ключови Предимства
- 6.5" Цветен Дисплей — Ярък и четлив на слънчева светлина екран за отлична видимост.
- CHIRP Сонар Технология — Изключителна разделителна способност и яснота на целите.
- Вграден GPS — Прокарване на маршрути, маркиране на точки и навигация с увереност.
- Издръжлив Дизайн — Водоустойчивост IPX7 за надеждна работа на вода.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 6.5" |
| Резолюция | 800 x 480 |
| Излъчвана мощност | 230 W |
| Сонарна честота | CHIRP |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Слот за карта | microSD™ |
Какво има в кутията
- Ехолот Garmin
- Трансдюсер с кабел
- Захранващ кабел
- Монтажен скоба и крепежни елементи
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














