- Garmin

Безплатна Доставка


СЪЗДАДЕНИ ЗА ЖИВОТ ВЪВ ВОДАТА, ТОЧНО КАТО ТЕБ
Коаксиалните високоговорители Signature Series 3i предоставят кристално чист звук и издържат на условията, както никога досега.
Кристално чистото първокласно качество на звука е подходящо за морската среда. | Водоустойчивите конектори осигуряват опростен монтаж и превъзходна защита. | Строго тестваният морски дизайн има IP65 рейтинг. | Предлага се в 6,5″, 7,7″ и 8,8″ дизайн с решетки в класически или спортен стил. | CRGBW LED светлини създават сцената на Вашата лодка. | Създадени до издържат сезон след сезон, морските коаксиални високоговорители Fusion® Signature Series 3i включват 3-годишна гаранция. |

МОРСКИ КОНЕКТОРИ |
НОВ ДИЗАЙН НА РЕШЕТКАТА |
TRUE-MARINE™ ФИЛОСОФИЯ |

CURV® CONE ТЕХНОЛОГИЯ |
LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
СИСТЕМНА ИНТЕГРАЦИЯ |

СПОРТНИ ВИСОКОГОВОРИТЕЛИ |
КЛАСИЧЕСКИ БЕЛИ ВИСОКОГОВОРИТЕЛИ |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Температурен диапазон | 0-50 градуса |
| Температурен диапазон | 0-50 градуса |
| Размери | 8.8" classic speaker: 9.75" x 5.16" (247 x 131 mm) 8.8" sports speaker: 8.82" x 5.24" (224 x 133 mm) 7.7" classic speaker: 8.66" x 4.31" (220 x 109.5 mm) 7.7" sports speaker: 7.72" x 4.37" (196 x 111 mm) 6.5" classic speaker: 7.87" x 4.06" (200 x 103 |
| Размери | 8.8" classic speaker: 9.75" x 5.16" (247 x 131 mm) 8.8" sports speaker: 8.82" x 5.24" (224 x 133 mm) 7.7" classic speaker: 8.66" x 4.31" (220 x 109.5 mm) 7.7" sports speaker: 7.72" x 4.37" (196 x 111 mm) 6.5" classic speaker: 7.87" x 4.06" (200 x 103 |
| Пикова мощност | 8.8" speaker: 330 watts 7.7" speaker: 280 watts 6.5" speaker: 230 watts |
| Пикова мощност | 8.8" speaker: 330 watts 7.7" speaker: 280 watts 6.5" speaker: 230 watts |
| Чувствителност (1W/1M) | 8.8" speaker: 91 dB 7.7" speaker: 91 dB 6.5" speaker: 90 dB |
| Чувствителност (1W/1M) | 8.8" speaker: 91 dB 7.7" speaker: 91 dB 6.5" speaker: 90 dB |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 8.8" speaker: 50 Hz–20 kHz 7.7" speaker: 60 Hz–22 kHz 6.5" speaker: 70 Hz–22 kHz |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 8.8" speaker: 50 Hz–20 kHz 7.7" speaker: 60 Hz–22 kHz 6.5" speaker: 70 Hz–22 kHz |
| Високоговорител за високи честоти (пищялка) | Silk Dome |
| Високоговорител за високи честоти (пищялка) | Silk Dome |
| Конус/съраунд материл | CURV® Cone Technology |
| Конус/съраунд материл | CURV® Cone Technology |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 8.8" speaker: 130 watts 7.7" speaker: 100 watts 6.5" speaker: 75 watts |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 8.8" speaker: 130 watts 7.7" speaker: 100 watts 6.5" speaker: 75 watts |
| Номинален импеданс | 4 ohm |
| Номинален импеданс | 4 ohm |
| Монтажна диаметрална хлабина | 8.8" speaker: 7.44" (188 mm) 7.7" speaker: 6.14" (156 mm) 6.5" speaker: 5.35" (136 mm) |
| Монтажна диаметрална хлабина | 8.8" speaker: 7.44" (188 mm) 7.7" speaker: 6.14" (156 mm) 6.5" speaker: 5.35" (136 mm) |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 8.8" speaker: 4.13" (106 mm) 7.7" speaker: 3.39" (86 mm) 6.5" speaker: 3.11" (79 mm) |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 8.8" speaker: 4.13" (106 mm) 7.7" speaker: 3.39" (86 mm) 6.5" speaker: 3.11" (79 mm) |
| Конфигурация | Coaxial |
| Конфигурация | Coaxial |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 7.7 in |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Максимална дълбочина (m) | 700 |
| Излъчвана мощност (W) | 280 W |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Да |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да (microSD) |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin 7.7" 280-ватов CRGBW цветен дисплей - Спортно сив
Изживейте превъзходна яснота и производителност на водата с цветния дисплей на Garmin с диагонал 7.7 инча. С мощност от 280 вата, този уред осигурява отчетливи сонарни изображения и прецизна GPS навигация.
Ключови Предимства
- Голям 7.7-инчов цветен дисплей — Лесно преглеждайте карти, сонарни данни и навигационна информация с ярки цветове и широк ъгъл на видимост.
- 280 W излъчвана мощност — Силна сонарна производителност за точно откриване на дълбочина и риба.
- Вграден GPS — Следете маршрутите си, маркирайте точки и навигирайте с увереност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 7.7 in |
| Излъчвана мощност | 280 W |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
Какво има в кутията
- Дисплеен модул Garmin 7.7”
- Захранващ кабел
- Трансдюсер с кабел
- Монтажен скоба
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












