- Garmin

Безплатна Доставка


СЪЗДАДЕНИ ЗА ЖИВОТ ВЪВ ВОДАТА, ТОЧНО КАТО ТЕБ
Субуферуте от Signature Series 3i доставят първокласни ниски честоти, за да подобрят Вашето изживяване при слушане.
Кристално чистото първокласно качество на звука е подходящо за морската среда. | Водоустойчивите конектори осигуряват опростен монтаж и превъзходна защита. | Строго тестваният морски дизайн има IP65 рейтинг. | Предлага се в класически 10″ дизайн, както и 10″ и 12″ спортен дизайн. | CRGBW LED светлини създават сцената на Вашата лодка. | Създадени до издържат сезон след сезон, морските субуфери Fusion® Signature Series 3i включват 3-годишна гаранция. |

МОРСКИ КОНЕКТОРИ |
НОВ ДИЗАЙН НА РЕШЕТКАТА |
TRUE-MARINE™ ФИЛОСОФИЯ |

ПОЛИПРОПИЛЕН КОНУС ТЕХНОЛОГИЯ |
LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
СИСТЕМНА ИНТЕГРАЦИЯ |

СПОРТНИ СУБУФЕРИ |
КЛАСИЧЕСКИ БЕЛИ СУБУФЕРИ |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 12" sports subwoofer: 14.02" x 10" (356 x 254 mm) 10" classic subwoofer: 10.83" x 6.38" (275 x 162 mm) 10" sports subwoofer: 10.83" x 6.77" (275 x 172 mm) |
| Размери | 12" sports subwoofer: 14.02" x 10" (356 x 254 mm) 10" classic subwoofer: 10.83" x 6.38" (275 x 162 mm) 10" sports subwoofer: 10.83" x 6.77" (275 x 172 mm) |
| Пикова мощност | 12" subwoofer: 1400 watts 10" subwoofer: 600 watts |
| Пикова мощност | 12" subwoofer: 1400 watts 10" subwoofer: 600 watts |
| Чувствителност (1W/1M) | 86 dB |
| Чувствителност (1W/1M) | 86 dB |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 12" subwoofer: 20 Hz–2 kHz 10" subwoofer: 30 Hz–2 kHz |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 12" subwoofer: 20 Hz–2 kHz 10" subwoofer: 30 Hz–2 kHz |
| Конус/съраунд материл | Polypropylene cone with rubber surround |
| Конус/съраунд материл | Polypropylene cone with rubber surround |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 12" subwoofer: 700 watts 10" subwoofer: 300 watts |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 12" subwoofer: 700 watts 10" subwoofer: 300 watts |
| Номинален импеданс | 4 ohm |
| Номинален импеданс | 4 ohm |
| Монтажна диаметрална хлабина | 12" subwoofer: 12.05" (306 mm) 10" subwoofer: 8.78" (223 mm) |
| Монтажна диаметрална хлабина | 12" subwoofer: 12.05" (306 mm) 10" subwoofer: 8.78" (223 mm) |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 12" subwoofer: 8.15" (207 mm) 10" subwoofer: 5.24" (133 mm) |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 12" subwoofer: 8.15" (207 mm) 10" subwoofer: 5.24" (133 mm) |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 12 |
| Излъчвана мощност (W) | 1400 W |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin 12" 1400W Спортен Бял Ехолот с CRGBW
Изживейте невероятна яснота и производителност с ехолота Garmin 12" 1400-ват, създаден за риболовци, които търсят най-доброто. Спортният бял цвят придава стилен вид, а усъвършенстваната технология CRGBW осигурява живи цветове на сонара за лесно откриване на риба.
Ключови Предимства
- Мощен 1400W сонар — Осигурява дълбоко проникване във водата и ясни рибни сигнали дори при високи скорости.
- 12-инчов дисплей с висока разделителна способност — Предлага голям, ярък екран за детайлен подводен изглед при всякаква светлина.
- CRGBW цветова технология — Подобрява разделянето на обектите с по-широка палитра, което прави рибата и структурите по-отчетливи.
- Спортен бял дизайн — Издръжлив и стилен, идеален за морска среда.
- Вграден GPS — Маркирайте точки, навигирайте и следете риболовните си места с точност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 12 инча |
| Излъчвана мощност | 1400 W |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
Какво има в кутията
- Ехолот Garmin 12" 1400W
- Трансдюсер
- Захранващ кабел
- Крепежни елементи
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












