- Garmin

Безплатна Доставка


ОТДАЙТЕ СЕ НА ЗВУКА
Субуферите Fusion Apollo осигуряват завладяващ, висококачествен бас във водата и са проектирани да издържат на тежки морски условия.
КРИСТАЛНО ЯСНО ПРЕМИУМ КАЧЕСТВО НА ЗВУК | ВКЛЮЧЕНИ СМЕНЯЕМИ СПОРТНИ БЕЛИ ИЛИ СПОРТНИ СИВИ РЕШЕТКИ | DUAL-HUE LED ПРЪСТЕНИ | НАЛИЧНИ В РАЗМЕРИ 10″ И 12″ | СТРОГО ТЕСТВАН МОРСКИ ДИЗАЙН |

|
LED СВЕТЛИНИ |
СМЕНЯЕМИ РЕШЕТКИ |

ИНТЕГРИРАНЕ
АУДИО СИСТЕМА FUSION® | СИСТЕМНА ИНТЕГРАЦИЯ | МАРИНИЗИРАНИ КОНЕКТОРИ | ПОЧУВСТВАЙТЕ БИЙТА |
ФУНКЦИОНАЛЕН
РЕШЕТКИ ЗА СУБУФЕРИ | ЛЕСЕН МОНТАЖ | ИЗДЪРЖЛИВ |
Инженерните подобрения продължават и може да не са отразени в снимките, видеоклиповете и спецификациите.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Температурен диапазон | 0° до 50° C |
| Температурен диапазон | 0° до 50° C |
| Размери | 10″ : 10.83″ x 6.92″ (275 x 175.8 mm); 12″ : 14.02″ x 9.77″ (356 x 248.2 mm); |
| Размери | 10″ : 10.83″ x 6.92″ (275 x 175.8 mm); 12″ : 14.02″ x 9.77″ (356 x 248.2 mm); |
| Пикова мощност | 10″ subwoofer: 600 W; 12″ subwoofer: 1400 W; |
| Пикова мощност | 10″ subwoofer: 600 W; 12″ subwoofer: 1400 W; |
| Чувствителност (1W/1M) | 86 dB |
| Чувствителност (1W/1M) | 86 dB |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP66/IP67 |
| Честотна характеристика | 10″ subwoofer: 30 Hz - 2 kHz; 12″ subwoofer: 20 Hz - 2 kHz; |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP66/IP67 |
| Честотна характеристика | 10″ subwoofer: 30 Hz - 2 kHz; 12″ subwoofer: 20 Hz - 2 kHz; |
| Номинален импеданс | 4 ohms |
| Номинален импеданс | 4 ohms |
| Монтажна диаметрална хлабина | 10″ subwoofer: 223 mm (8.78″); 12″ subwoofer: 301 mm (11.85″); |
| Монтажна диаметрална хлабина | 10″ subwoofer: 223 mm (8.78″); 12″ subwoofer: 301 mm (11.85″); |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 10″ subwoofer: 135 mm (5.31″); 12″ subwoofer: 198 mm (7.80″); |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 10″ subwoofer: 135 mm (5.31″); 12″ subwoofer: 198 mm (7.80″); |
| Гаранция | 3 години |
| RMS мощност | 10″ subwoofer: 300 W; 12″ subwoofer: 700 W; |
| RMS мощност | 10″ subwoofer: 300 W; 12″ subwoofer: 700 W; |
| Препоръчителна мощност на усилвателя (RMS) | 10″ subwoofer: 50 - 300 W; 12″ subwoofer: 200 - 700 W; |
| Препоръчителна мощност на усилвателя (RMS) | 10″ subwoofer: 50 - 300 W; 12″ subwoofer: 200 - 700 W; |
| Гаранция | 3 години |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin 10" LED морски субуфер със спортна бяла решетка 010-02918-41
Насладете се на мощен и кристално чист звук във водата с 10-инчовия LED морски субуфер на Garmin. Проектиран да издържа на тежки морски условия, този субуфер осигурява дълбок бас и спортна бяла решетка, която допълва естетиката на всяка лодка.
Ключови Предимства
- Морска издръжливост — Изработен от UV-устойчиви материали и херметизиран конус, устойчив на сол, пръски и слънце.
- Подобрен басов отговор — 10-инчовият драйвер възпроизвежда богат нискочестотен звук за пълно звуково изживяване.
- Интегрирано LED осветление — Ефектни LED акценти добавят стилен щрих към развлекателната система на лодката.
- Лесен монтаж — Пасва на стандартни 10-инчови отвори и включва монтажен комплект за безпроблемна инсталация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на говорителя | 10 инча |
| Тип | Субуфер |
| Цвят на решетката | Бял |
| LED осветление | Да |
| Морски клас | Да |
Какво има в кутията
- Garmin 10" LED морски субуфер
- Спортна бяла решетка
- Монтажен комплект
- Ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







