- Garmin

Безплатна Доставка



РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ТОВА ДА ЧУВАШ МУЗИКАТА И ДА Я ПОЧУВСТВАШ
Тези ефективни, лесни за инсталиране усилватели работят с Вашата съвместима стерео система Fusion1 и Ви позволяват да избирате между опции за моноблок, многоканален и зонален усилвател.
Поддържайте музиката по -дълго, без да изтощавате батерията толкова бързо. | Без повече ръчни настройки на Вашите аудио настройки. Функцията Easy Tune го прави вместо вас2. | Един поглед към LED индикаторите Ви позволява да определите състоянието на усилвателя. | Тези усилватели имат по-малко изкривяване и шума, така че да се наслаждавате на качествен звук. | Монтажните скоби са включени за по-лесен монтаж. | Не се притеснявайте за потенциални повреди от прегряване с нашия дизайн за защита от запалване. |

МОЩНОСТ И ЕФЕКТИВНОСТ |
EASY TUNE ФУНКЦИЯ |
ПО-МАЛКО ИЗКРИВЯВАНЕ |

LED ИНДИКАТОРИ |
МОНТАЖНИ СКОБИ |
ЗАЩИТА ОТ ЗАПАЛВАНЕ |
CONFORMAL-COATED PCBS |
2 OHM STABLE |
FUSION TRUE-MARINE ™ ДИЗАЙН |

2000-ВАТОВ МОНОБЛОК УСИЛИТЕЛ |
1200-ВАТОВ 4 КАНАЛЕН УСИЛИТЕЛ |
1800-ВАТОВ 6 КАНАЛЕН УСИЛИТЕЛ |
2400-ВАТОВ 8 КАНАЛЕН УСИЛИТЕЛ |
140-ВАТОВ ЗОНОВ УСИЛИТЕЛ |
2 Изисква настройка с помощта на приложението Fusion-Link на съвместим смартфон.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | Monoblock/4 Channel: 235 x 180 x 45 mm; 6 Channel: 297 x 180 x 45 mm; 8 Channel: 359 x 180 x 45 mm; Zone: 100 x 100 x 40 mm |
| Размери | Monoblock/4 Channel: 235 x 180 x 45 mm; 6 Channel: 297 x 180 x 45 mm; 8 Channel: 359 x 180 x 45 mm; Zone: 100 x 100 x 40 mm |
| Тегло | Monoblock/4 Channel: 2.2 kg; 6 Channel: 2.7 kg; 8 Channel: 3.15 kg; Zone: 460 g |
| Тегло | Monoblock/4 Channel: 2.2 kg; 6 Channel: 2.7 kg; 8 Channel: 3.15 kg; Zone: 460 g |
| Воден рейтинг | Monoblock/4/6/8 Channel: IPX2; Zone: IPX7 |
| Воден рейтинг | Monoblock/4/6/8 Channel: IPX2; Zone: IPX7 |
| Пикова мощност | Monoblock: 2000 watts; 4 Channel: 1200 watts; 6 Channel: 1800 watts; 8 Channel: 2400 watts; Zone: 140 watts |
| Пикова мощност | Monoblock: 2000 watts; 4 Channel: 1200 watts; 6 Channel: 1800 watts; 8 Channel: 2400 watts; Zone: 140 watts |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Степен на водоустойчивост | IPX6 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Fusion® Apollo™ 4-канален усилвател (150 вата RMS на канал) 010-02284-45
Изживейте превъзходен морски звук с Garmin Fusion® Apollo™ 4-канален усилвател. Със 150 вата RMS на канал, този компактен усилвател осигурява кристално чист звук и мощност за развлекателната система на вашата лодка. Проектиран да издържа на тежки морски условия, той гарантира надеждна работа на водата.
Ключови Предимства
- Мощност — 150W RMS на канал за динамичен звук.
- Морска издръжливост — Устойчива на корозия конструкция, отговаряща на морските стандарти.
- Компактен дизайн — Спестява място и се вписва лесно в ограничени пространства.
- Лесна интеграция — Съвместим с Fusion® Apollo™ източници и Garmin морски системи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Канали | 4 |
| RMS мощност на канал | 150W @ 4 ома |
| Обща RMS мощност | 600W |
| Честотен обхват | 20 Hz – 20 kHz |
| Клас на усилвателя | Class D |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Размери (Ш x В x Д) | 7.87" x 2.17" x 5.91" |
| Тегло | 2.2 lbs |
Какво има в кутията
- Fusion® Apollo™ 4-канален усилвател
- Монтажен комплект
- Ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















