- Garmin

Безплатна Доставка



РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ТОВА ДА ЧУВАШ МУЗИКАТА И ДА Я ПОЧУВСТВАШ
Тези ефективни, лесни за инсталиране усилватели работят с Вашата съвместима стерео система Fusion1 и Ви позволяват да избирате между опции за моноблок, многоканален и зонален усилвател.
Поддържайте музиката по -дълго, без да изтощавате батерията толкова бързо. | Без повече ръчни настройки на Вашите аудио настройки. Функцията Easy Tune го прави вместо вас2. | Един поглед към LED индикаторите Ви позволява да определите състоянието на усилвателя. | Тези усилватели имат по-малко изкривяване и шума, така че да се наслаждавате на качествен звук. | Монтажните скоби са включени за по-лесен монтаж. | Не се притеснявайте за потенциални повреди от прегряване с нашия дизайн за защита от запалване. |

МОЩНОСТ И ЕФЕКТИВНОСТ |
EASY TUNE ФУНКЦИЯ |
ПО-МАЛКО ИЗКРИВЯВАНЕ |

LED ИНДИКАТОРИ |
МОНТАЖНИ СКОБИ |
ЗАЩИТА ОТ ЗАПАЛВАНЕ |
CONFORMAL-COATED PCBS |
2 OHM STABLE |
FUSION TRUE-MARINE ™ ДИЗАЙН |

2000-ВАТОВ МОНОБЛОК УСИЛИТЕЛ |
1200-ВАТОВ 4 КАНАЛЕН УСИЛИТЕЛ |
1800-ВАТОВ 6 КАНАЛЕН УСИЛИТЕЛ |
2400-ВАТОВ 8 КАНАЛЕН УСИЛИТЕЛ |
140-ВАТОВ ЗОНОВ УСИЛИТЕЛ |
2 Изисква настройка с помощта на приложението Fusion-Link на съвместим смартфон.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | Monoblock/4 Channel: 235 x 180 x 45 mm; 6 Channel: 297 x 180 x 45 mm; 8 Channel: 359 x 180 x 45 mm; Zone: 100 x 100 x 40 mm |
| Размери | Monoblock/4 Channel: 235 x 180 x 45 mm; 6 Channel: 297 x 180 x 45 mm; 8 Channel: 359 x 180 x 45 mm; Zone: 100 x 100 x 40 mm |
| Тегло | Monoblock/4 Channel: 2.2 kg; 6 Channel: 2.7 kg; 8 Channel: 3.15 kg; Zone: 460 g |
| Тегло | Monoblock/4 Channel: 2.2 kg; 6 Channel: 2.7 kg; 8 Channel: 3.15 kg; Zone: 460 g |
| Воден рейтинг | Monoblock/4/6/8 Channel: IPX2; Zone: IPX7 |
| Воден рейтинг | Monoblock/4/6/8 Channel: IPX2; Zone: IPX7 |
| Пикова мощност | Monoblock: 2000 watts; 4 Channel: 1200 watts; 6 Channel: 1800 watts; 8 Channel: 2400 watts; Zone: 140 watts |
| Пикова мощност | Monoblock: 2000 watts; 4 Channel: 1200 watts; 6 Channel: 1800 watts; 8 Channel: 2400 watts; Zone: 140 watts |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Fusion® Apollo™ 8-канален усилвател (150 вата RMS на канал)
Насладете се на мощен и кристално чист морски звук с Garmin Fusion Apollo 8-канален усилвател. С 150 вата RMS на канал, този усилвател е проектиран да изпълни вашата лодка с потапящ звук дори в шумна среда.
Ключови Предимства
- Висока изходна мощност — 150W RMS на канал осигурява достатъчно пространство за силен, без изкривявания звук.
- 8-канална гъвкавост — Идеален за захранване на множество говорители и зони, позволявайки персонализирана мулти-зонова аудио система.
- Вграден Wi-Fi — Управлявайте и настройвайте безжично аудио системата чрез приложението Fusion-Link на вашия смартфон или таблет.
- Устойчивост на морски условия — Здравата конструкция издържа на влага, UV лъчи и солен спрей за дълготрайна работа в тежки морски среди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Канали | 8 (Class D) |
| Изходна мощност (RMS) | 150 W на канал |
| Честотен обхват | 20 Hz – 20 kHz |
| Тотално хармонично изкривяване | <1% |
| Входна чувствителност | 200 mV – 5 V |
| Wi-Fi | Да (вграден) |
| Размери (Ш x В x Д) | 353 x 50 x 215 мм |
Какво има в кутията
- Garmin Fusion Apollo 8-канален усилвател
- Монтажен комплект и крепежни елементи
- Захранващ кабел и предпазители
- Ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















