Garmin Fusion® SG-DA82000 Осемканален морски усилвател серия Signature, 2 000 W 010-02162-00
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
  • : Сонари
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Температурен диапазон0 to 50°C
Температурен диапазон0 to 50°C
Размери420 mm (L) x 210 mm (W) x 57 mm (H)
Тегло5.20 kg с капак
Тегло5.20 kg с капак
Пикова мощност2000 W
Пикова мощност2000 W
Честотна характеристика10 Hz - 40 kHz
Работно напрежение10.8 V до 16 V DC
Тегло5.20кг
АтрибутСтойност
Вграден GPSНе
Цветен дисплейНе
Поддръжка на CHIRPНе
Странично сканиранеНе
Сканиране надолуНе
Слот за карта с картиНе
Wi-FiНе
BluetoothДа
Сензорен екранНе
Степен на водоустойчивостIPX6
Захранване (V)14.4 V
Тегло5.20кг
Garmin Fusion® SG-DA82000 Осемканален морски усилвател – Серия Signature, 2000 W
Ключови Предимства
  • Signature Series звук — Създаден за висококачествено аудио с ниско изкривяване.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Канали8
Пикова мощност2000 W
Клас на усилвателяD
Честотен обхват20 Hz – 20 kHz
THD (общо хармонично изкривяване)< 1%
Импеданс на натоварване2Ω или 4Ω