- Garmin

Цена
€34 99 / 68 43 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 6.5 |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Максимална дълбочина (m) | 1500 |
| Излъчвана мощност (W) | 500 |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Да |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin 6.5" Sport Картплоттер / Ехолот - Сив (010-12878-10)
Навигирайте уверено и открийте повече риба с Garmin 6.5" Sport. Яркият цветен дисплей и мощният CHIRP сонар осигуряват кристално чисти изображения и точни показания за дълбочина, което прави всеки излет по-продуктивен.
Ключови Предимства
- CHIRP сонарна технология — Изключително разделяне на целите и яснота, показваща риба и структура в забележителни детайли.
- Вграден GPS и картография — Предварително заредени Garmin карти за лесна навигация и маркиране на точки.
- Изображения надолу и отстрани — Вижте какво е точно под и отстрани на лодката за пълна подводна картина.
Технически Спецификации
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 6.5" |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Максимална дълбочина | 1500 m |
| Излъчвана мощност | 500 W |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Да |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване | 12 V |
Какво има в кутията
- Garmin 6.5" Sport Картплоттер
- Трансдюсер (с CHIRP, изображения надолу/отстрани)
- Захранващ кабел
- Монтажен скоб и хардуер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




