- Garmin

Цена
€59 99 / 117 33 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Бъдете стилни с тази каишка за Вашия съвместим Garmin часовник. Просто махнете старата и поставете новата.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Ширина на каишката (mm) | 18 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Light sand |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 125-185 |
| Водоустойчива | Не |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Бързоосвобождаваща се кожена каишка - Light sand (18 мм)
Обновете своя Garmin часовник с премиум кожената каишка с бързо освобождаване в цвят Light sand. Изработена от естествена кожа, тя придава елегантен вид, а механизмът за бърза смяна ви позволява да я замените за секунди без инструменти.
Ключови предимства
- Премиум кожа — Мека, удобна и издръжлива естествена кожа, която с времето придобива уникална патина.
- Бързо освобождаване — Сменяйте каишките за секунди без инструменти, съвместима със стандартни 18 мм пружинщини.
- Елегантен цвят Light sand — Универсален неутрален нюанс, който подхожда на всяко облекло.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Ширина | 18 мм |
| Цвят | Light sand |
| Бързо освобождаване | Да |
| Тип закопчаване | Тока |
| Водоустойчива | Не |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Съвместимост | Garmin |
Какво има в кутията
- 1x Garmin кожена каишка с бързо освобождаване (18 мм)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




