- Garmin

Цена
€59 99 / 117 33 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Останете стилни и готови за спорт с тази регулируема каишка с бързо освобождаване за вашия съвместим Garmin часовник.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Ширина на каишката (mm) | 20 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Light sand |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 130-200 мм |
| Водоустойчива | Не |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Бързоосвобождаваща се каишка - Light Sand Италианска кожа с 18K Rose Gold PVD (20 мм)
Подобрете своя Garmin часовник с тази премиум каишка от италианска кожа в цвят Light Sand, с елегантна 18K розово злато PVD тока. Бързоосвобождаващият механизъм ви позволява да смените каишката за секунди, без инструменти.
Ключови Предимства
- Премиум италианска кожа — Мека, издръжлива и придобива уникална патина с времето.
- Бързо освобождаване — Сменяйте каишките лесно, без инструменти.
- Розово злато PVD тока — Добавя луксозен вид и устойчивост на корозия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Италианска кожа |
| Ширина на каишката | 20 мм |
| Цвят | Light Sand |
| Тип закопчаване | Тока |
| Бързо освобождаване | Да |
| Водоустойчива | Не |
| Съвместимост | Garmin часовници с 20 мм бързо освобождаване |
Какво има в кутията
- 1 x Garmin Бързоосвобождаваща се каишка - Light Sand Италианска кожа
- 1 x 18K Rose Gold PVD тока
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




