- Garmin

Цена
€49 99 / 97 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Просто разменете, кликнете и сте готови със сменяемата 20 мм каишка за вашия съвместим часовник. Подходящa за китки с обиколка 125-220 мм.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката (mm) | 20 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 112 мм |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin QuickFit® 20 Черна силиконова каишка (fenix 7S) 010-13102-00
Сменете каишката на часовника си за секунди с Garmin QuickFit® 20 силиконова каишка, специално проектирана за fenix 7S. Мекият и издръжлив силикон осигурява цялодневен комфорт, независимо дали тренирате или прекарвате деня си.
Ключови Предимства
- Бърза смяна — Сменяйте каишките без инструменти чрез QuickFit® механизма.
- Дишаща и удобна — Мекият силикон с вентилационни канали поддържа китката ви хладна по време на тренировка.
- Сигурно захващане — Стандартна тока за сигурно носене на часовника.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката | 20 mm |
| Съвместимост | Garmin fenix 7S |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тока |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
Какво има в кутията
- Garmin QuickFit® 20 Силиконова каишка (Черна)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




