- Garmin

Цена
€142 49 / 278 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Просто разменете, кликнете и сте готови със сменяемата 20 мм каишка за Вашия съвместим часовник.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Ширина на каишката (mm) | 20 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Сив |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 125-180 mm |
| Водоустойчива | Не |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin QuickFit® 20 Сива кожена каишка 010-12876-00
Подобрете визията на вашия Garmin часовник с премиум кожената каишка QuickFit® 20 в елегантен сив цвят. Изработена от естествена кожа, тя съчетава класически стил с изключителен комфорт за цял ден. Иновативната система QuickFit ви позволява да сменяте каишки за секунди без инструменти.
Ключови Предимства
- Система QuickFit® — Безинструменталните пружини позволяват бърза и лесна смяна на каишката за всеки повод.
- Естествена кожа — Мека и издръжлива кожа се адаптира към китката ви за персонализирано прилягане и класически вид.
- Сигурна тока — Традиционната тока от неръждаема стомана осигурява безопасно и регулируемо закрепване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Ширина на каишката | 20 mm |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Сив |
| Тип закопчаване | Тока |
| Бързо освобождаване | Да |
| Водоустойчива | Не |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
Какво има в кутията
- Garmin QuickFit® 20 сива кожена каишка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




