- Garmin

Цена
€142 49 / 278 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Просто разменете, кликнете и сте готови със сменяемата 20 мм каишка за Вашия съвместим часовник.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Найлон |
| Ширина на каишката (mm) | 20 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 135-240 мм |
| Водоустойчива | Не |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin QuickFit® 20 черна найлонова каишка
Подобрете своя Garmin часовник с тази премиум, лека найлонова каишка от серията QuickFit® 20. Създадена за лесна смяна без инструменти, тя предлага стил и комфорт за цял ден. Здравата черна найлонова тъкан е елегантна и устойчива, подходяща за всеки повод.
Ключови Предимства
- Бързо освобождаване — Сменяйте каишките за секунди без инструменти чрез иновативната QuickFit® система.
- Устойчив найлон — Лек, дишащ и създаден да издържа на ежедневна употреба и приключения на открито.
- Перфектно прилягане — Регулируемата дължина осигурява удобно и сигурно прилягане за повечето размери на китката.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Найлон |
| Ширина на каишката | 20 mm |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тока |
| Бързо освобождаване | Да |
| Водоустойчива | Не |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
Какво има в кутията
- 1 x Garmin QuickFit® 20 найлонова каишка (черна)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




