- Garmin

Цена
€49 99 / 97 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Просто разменете, кликнете и сте готови със сменяемата 22 мм каишка за вашия съвместим часовник.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката (mm) | 22 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 125-192 мм |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin QuickFit® 22 Black силиконова каишка 010-13392-02
Сменете визията на часовника си за секунди с оригиналната силиконова каишка Garmin QuickFit 22. Създадена за активен начин на живот, тя предлага изключителен комфорт, устойчивост на пот и сигурно прилягане по време на тренировки и ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Бързо освобождаване — Не са необходими инструменти; сменяйте каишките моментално чрез QuickFit механизма.
- Издръжлив силикон — Мек, гъвкав и устойчив на пот, вода и ежедневно износване.
- Сигурно прилягане — Двоен предпазител задържа каишката на място дори при интензивна активност.
- Оригинален аксесоар Garmin — Перфектна съвместимост и безупречна интеграция с вашия Garmin часовник.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката | 22 mm |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тока |
| Бързо освобождаване | Да |
| Водоустойчива | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
Какво има в кутията
- 1 x Garmin QuickFit 22 силиконова каишка (Черна)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





