- Garmin

Цена
€54 99 / 107 55 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Просто разменете, кликнете и сте готови със сменяемата 22 мм каишка за вашия съвместим часовник.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката (mm) | 22 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Сив |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 135-205 мм |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin QuickFit® 22 Силиконова каишка Slate Gray (Descent)
Специално проектирана за водолазните компютри Garmin Descent, тази 22 мм силиконова каишка осигурява комфортно, издръжливо и сигурно прилягане. QuickFit® механизмът ви позволява да смените каишката за секунди, без инструменти.
Ключови предимства
- QuickFit® технология — Сменете каишката за секунди без нужда от пружинени щифтове или инструменти.
- Издръжлив силикон — Мек, гъвкав и устойчив на вода и ежедневно износване.
- Сигурно носене — Токовият затвор държи устройството ви стабилно по време на активност и гмуркане.
- Цвят Slate Gray — Универсален нюанс, който допълва всеки стил.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката | 22 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Тип закопчаване | Тока |
| Бързо освобождаване | Да |
| Водоустойчива | Да |
Какво има в кутията
- Garmin QuickFit 22 Силиконова каишка Slate Gray
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




