- Garmin

Цена
€49 99 / 97 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Просто разменете, кликнете и сте готови със сменяемата 20 мм каишка за Вашия съвместим часовник.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката (mm) | 22 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Тъмен пясъчник |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 125-205 мм |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Силиконова каишка Garmin QuickFit® 22 Dark Sandstone (010-12863-02)
Сменете каишката на часовника си за секунди с оригиналната силиконова каишка Garmin QuickFit 22 в цвят Dark Sandstone. Проектирана за активен начин на живот, тя е устойчива на пот, удобна и с матово покритие, което подхожда на всеки стил.
Ключови Предимства
- Без инструменти — Системата QuickFit позволява мигновена смяна на каишките без щифтове или инструменти.
- Комфорт и издръжливост — Мекият силикон е нежен към кожата и издържа на тренировки и ежедневно носене.
- Сигурно захващане — Класическата тока осигурява стабилно прилягане на китката.
Технически Спецификации
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | Garmin часовници с 22 mm QuickFit каишки |
| Ширина на каишката | 22 mm |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Тъмен пясъчник |
| Тип закопчаване | Тока |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
Какво има в кутията
- Силиконова каишка Garmin QuickFit 22 – Dark Sandstone
- QuickFit пружинни щифтове (предварително монтирани)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




