- Garmin

Цена
€142 49 / 278 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Просто разменете, кликнете и сте готови със сменяемата 20 мм каишка за Вашия съвместим часовник.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Найлон |
| Ширина на каишката (mm) | 22 мм |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 125-205 мм |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin QuickFit® 22 Черна найлонова каишка 010-12863-07
Подобрете своя Garmin часовник с официалната QuickFit® 22 найлонова каишка. Изработена от здрав и лек найлон, така предоставя изключителен комфорт за цялодневно носене и интензивни тренировки. Патентованата QuickFit® система ви позволява да смените каишката за секунди без инструменти.
Ключови Предимства
- Комфорт и дишане — Плетеният найлон е мек на кожата и изсъхва бързо, идеален за активен начин на живот.
- Без инструменти — QuickFit® пинове осигуряват мигновена смяна на каишките, за да съчетаете часовника с всяко събитие.
- Сигурно захващане — Здравата тока държи часовника стабилен по време на бягане, плуване или ежедневна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Найлон |
| Ширина на каишката | 22 мм |
| Съвместимост | Garmin QuickFit® 22 мм часовници |
| Тип закопчаване | Тока |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Регулируема дължина | 125-205 мм |
Какво има в кутията
- 1x Garmin QuickFit® 22 Черна найлонова каишка
- QuickFit® пинове (предварително монтирани)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




