- Garmin

Цена
€49 99 / 97 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Просто разменете, кликнете и сте готови със сменяемата 22 мм каишка за вашия съвместим часовник.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката (mm) | 26 mm |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Марсала/Графит |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 200 мм |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin QuickFit® 26 mm силиконова каишка в цвят Marsala/Graphite – 010-13393-06
Обновете своя Garmin часовник с оригиналната QuickFit® 26 mm силиконова каишка в стилен цвят Marsala/Graphite. Проектирана за активен начин на живот, тя осигурява изключителен комфорт и издръжливост по време на тренировки и ежедневно носене.
Ключови предимства
- QuickFit® технология — Сменяйте каишките за секунди без инструменти чрез лесния плъзгащ механизъм.
- Премиум силиконов материал — Мек, гъвкав и водоустойчив, идеален за спорт и на открито.
- Сигурно закопчаване — Токата осигурява стабилно прилягане на китката.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката | 26 мм |
| Съвместимост | Garmin часовници с 26 mm QuickFit система |
| Тип закопчаване | Тока |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Цвят | Marsala/Graphite |
Какво има в кутията
- 1 x Garmin QuickFit® 26 mm силиконова каишка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





