- Garmin

Цена
€47 49 / 92 88 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Просто разменете, кликнете и сте готови със сменяемата 20 мм каишка за Вашия съвместим часовник.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката (mm) | 26 mm |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Жълт |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 125 - 200 mm |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin QuickFit® 26 Жълта силиконова каишка (010-12864-04)
Сменете каишката на часовника си за секунди с Garmin QuickFit® 26 силиконова лента в ярко жълто. Изработена от издръжлив и гъвкав силикон, тази каишка предлага комфорт за цял ден и сигурно прилягане за вашия съвместим Garmin часовник.
Ключови Предимства
- QuickFit® технология — Смяна без инструменти за секунди, без пружинни щифтове.
- Удобен силикон — Мек, лек и устойчив на пот за активно носене.
- Сигурно захващане — Надеждна тока осигурява безопасност на часовника по време на всяка активност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката | 26 mm |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Жълт |
| Тип закопчаване | Тока |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
Какво има в кутията
- Garmin QuickFit® 26 Силиконова каишка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




