- Garmin

Цена
€57 00 / 111 48 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Просто разменете, кликнете и сте готови със сменяемата 26 мм каишка за вашия съвместим часовник.
Включената и дълга каишка за работа под вода. Не са необходими инструменти за подмяна.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката (mm) | 26 mm |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Бял |
| Тип закопчаване | Тока |
| Регулируема дължина (mm) | 126–217 мм |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin QuickFit® 26 бяла силиконова каишка 010-12903-00
Обновете своя Garmin часовник с оригиналната QuickFit 26 силиконова каишка в бяло. Тя осигурява удобно, спортно прилягане и ви позволява да смените каишките за секунди без инструменти.
Ключови Предимства
- QuickFit — Не са необходими инструменти, сменяйте каишките мигновено.
- Удобен силикон — Мека, издръжлива и устойчива на пот.
- Спортен вид — Чистият бял дизайн подхожда на всяко облекло.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Ширина на каишката | 26 mm |
| Съвместимост | Garmin (QuickFit 26 mm) |
| Цвят | Бял |
| Тип закопчаване | Тока |
| Водоустойчива | Да |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
Какво има в кутията
- 1x Garmin QuickFit 26 силиконова каишка (бяла)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




