- Garmin

Цена
€39 99 / 78 21 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.


Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Найлон |
| Ширина на каишката (mm) | 26 mm |
| Съвместимост | Garmin |
| Цвят | Granite blue |
| Тип закопчаване | Велкро |
| Регулируема дължина (mm) | 130-230 мм |
| Водоустойчива | Не |
| Бързо освобождаване | Да |
| Десен | Едноцветна |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin UltraFit найлонова каишка (26 mm) – Granite blue 010-13306-23
Насладете се на цялодневен комфорт с леката и дишаща найлонова каишка Garmin UltraFit. Мекият найлон и затварянето тип велкро осигуряват сигурно прилягане за всяка активност – от тренировки до ежедневно носене.
Ключови предимства
- Лека и дишаща — Найлоновата лента поддържа китката ви хладна и удобна дори при интензивни упражнения.
- Сигурно велкро затваряне — Регулируемата велкро каишка гарантира перфектно прилягане и остава на място при движение.
- Бързосъхнеща — Найлонът изсъхва бързо след плуване или изпотяване, идеален за активен начин на живот.
- Лесен монтаж — Оборудвана с бързо освобождаващи щифтове за смяна на каишката за секунди.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Найлон |
| Ширина на каишката | 26 mm |
| Тип закопчаване | Велкро |
| Бързо освобождаване | Да |
| Водоустойчивост | Не (бързосъхнеща) |
| Съвместимост | Garmin часовници с 26 mm ширина на каишката |
| Цвят | Granite blue |
Какво има в кутията
- Garmin UltraFit найлонова каишка 26 mm
- Бързо освобождаващи щифтове (вградени)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




